Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met rood/bruin verlopen glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap/floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Rood glazuur Chinees porseleinen diepe schaal. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.
Antieke Koreaanse porseleinen knobbelvaas met kraanvogel decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met emaille floraal decor. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Afmeting: Ø 57,5 cm. In goede staat.
Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Drie kommen, waarvan twee met haarlijn. Drie schotels, chips + haarlijn. Drie kopjes, beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Lot Chinees porselein met 4 koppen en 3 schotels. 18e-19e eeuw. Een chip en/of haarlijn, 1 kopje goed. 6,3-12cm. In redelijke staat
Antieke Japanse/Chinese ivoren figuur. Oude man met kalebas. Circa 1920. Afmeting: 11 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van Cites.
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van Cites.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met cranberry-kleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese hoekige celadon vaas met ribbels en grijs craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen vaas met bruin glazuur en floraal/vis decor. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Klein Chinees miniatuur vaasje met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Oude Chinese hardhouten scepter met jade plaquette van kraanvogel decor. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Japanse of Chinese pijpvazen met mat bruin glazuur en floraal decor. Op houtgestoken consoles. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/paradijsvogel/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met figuren/vleermuis decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Zware 19e eeuwse Japanse bronzen wandfiguur, paradijsvogels op rots. Afmeting: 38 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese Yixing trekpot met messing bewerkte deksel. Floraal/eekhoorn decor. Eén chip tuit. Afmeting: 9 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...
Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese houtgesneden krijger met restvergulding. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen boeddha figuur. Polychromie. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met grijs glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen diep bord met hengsel en floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met eekhoorn decor. Met signatuur. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Rood-wit. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met floraal/kikker decor. Met signatuur. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Witte Chinese porseleinen wierookbrander met bodemmerk en koppen. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen reliëf plaquette in vitrinelijst. Circa 1900. Riviergezicht met pagodes en figuren decor. Eén chip rand. Afmeting: H 22 x B 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen vaas met tekst + bodemmerk en kostbaarheden decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met tuin decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/paradijsvogel decor, haarlijn. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, haarlijn. Chips + haa...
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insekten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtgroen glazuur. Boom/bloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinese terracotta vaas met vogel/ringen decor. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen tafellamp met Foo-honden koppen/floraal/vogel decor. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.
3 diverse Chinese porseleinen vazen. 1x dekselvaas met geishas 19e eeuw met bodemmerk in goede stat, 1x blauwe draken vaas in goede staat, 1x Familie rose vaas met bodemmerk en geishas bovenrand gere...
Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met figuren in landschap decor. 1x Schaal met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinees geglazuurde terracotta vaas met paradijsvogel/floraal decor. Chip bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met Kang Xi/kostbaarheden decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen siervaas met ribbels. Floraal/vogel decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose/floraal/vogel decor.19e Eeuw deksel 19e eeuw bijpassend maar niet origineel. Afmeting: 16 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Tibetaanse hoofdbedekking met BWG zilver. Versieringen van ruiters te paard en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x Ø20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen groen celadon bord met karper decor. Bord gekarteld. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken figurengroep met drie landarbeiders. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 40 x 25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Groot Chinees terracotta figuur met restpolychromie. Armen gerestaureerd. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon jardiniere met groen craquele glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met floraal/vogel/goud decor, goed. En een schotel met landschap decor, haarlijn + chip. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal/tuin decor. Eén bord haarlijn + lichte randschades. Afmeting: 22,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met geisha's/hert in landschap/tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Fayence snuifdoos met figuur in landschap decor + brons. 19e Eeuw. Afmeting: 3 x 7 x 4 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse tafellamp met bronzen voet. Porselein is handbeschilderd. Circa 1930. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Chinese vierkante porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese tinnen kandelaar met draken en lotusbloem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen stapeldozen met bamboeblad decor. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
21x Antiek Chinees porselein. Onder andere; klapmutsen, gemerkt. Kom met zotjes, gemerkt. Grote kom, gemerkt (haarlijn). Twee miniatuur vazen, 19e eeuw. Zes rijstwijn kopjes met landschap/tekst decor....
Antieke Japanse plated messing spiegel met paradijsvogel + tekst. Circa 1900. Afmeting: 29 x 18 x 0,7 cm. In goede staat.
Metalen Chinese spiegel, één zijde glad, andere zijde voorzien van dieren reliëf. Afmeting: 15 cm. In goede staat.