Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hocker
Resultaat: 50 EUR

Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf
Resultaat: 45 EUR

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.

2x Chinese spekstenen stempels
Resultaat: 35 EUR

Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

4x Chinees/Japans porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...

Antieke liggende boeddha
Resultaat: 35 EUR

Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.

5x Antieke Japanse vazen
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke Japanse vazen. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zeskantige Nippon vazen. Twee kraagvazen met figuren/floraal decor. Eén pijpvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede...

Antiek Japans theeservies
Resultaat: 30 EUR

Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.

4 Delen div. China/Japan
Resultaat: 30 EUR

Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

5-Delig Imari kaststel
Startprijs 2.000 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kaststel met paradijsvogel decor. Eén deksel niet origineel. Beschadigingen. Afmeting: H 18,5 - 23 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Red Deer vazen
Startprijs 2.000 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Red Deer vierkante vazen. Met gouden Foo-honden koppen/tekst decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 2.000 EUR

Antieke, gesigneerde Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 37 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren bij pagode decor. Eén chip. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Bronzen Ming figuur
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Chinese Ming bronzen keizerlijk figuur. Mooie patina. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

2x Kapitale Chinese dekselvazen, 17e - 18e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Twee kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met draken/wolken/zee decor. Beide deksels beschadigd. Eén vaas haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 39,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.

2 Wucai potten
Startprijs 1.200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Wucai-stijl vazen met Foo-honden decor. Eén deksel mist. Afmeting: H 28 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startprijs 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese plaquette + console
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen ovale Familie Verte plaquette met draak decor. Met houten console. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 37 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met landschap/floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randglazuur schade. Afmeting: 8,5 x 37 x 37 cm. In goede staat.

2 Chinese Kang Xi borden Ø 20,2 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi diepe borden. Met vijverpartij/kraanvogel decor. Gecontourneerde omranding. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

3 Chinese plaquettes
Startprijs 1.000 EUR

Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke celadon kom Ø 18 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen celadon kom met bloemblad decor. Afmeting: 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.