Grote Chinees porseleinen drakenvaas. Robijnrood + wit. Minimale beschadigingen aan salamander. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose/floraal/paradijsvogel in boom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Chinese Kantonese trekpot met figuren decor. Afmeting: 6 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp. Gemaakt van een republiek penselenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse/Chinese borden. Bestaande uit; Eén maal met vlinder/floraal/goud decor (minimale chip). Vier maal met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk (goed). Afmeting: Ø 19 - 20 cm. ...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Imari met vaas/goud decor, goed. 1x Familie Rose, floraal/vogel decor, goed. 1x Octagonaal, floraal/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22...
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen trekpotten met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Familie Verte theebus, zes-kantig, eerste helft 20e eeuw, beschadigd. 2x Familie Noir dekselvazen, eerste helft 20e eeuw, één deksel beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. ...
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese fijn gesneden spekstenen Foo-honden op basement. Enkele chips. Afmeting: ..?. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met grijs/groen glazuur + houten console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...
19e Eeuwse Japanse Meyi cloisonné trekpot met floraal/vlinder/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Oosterse messing schenkkan met dieren/draak/floraal decor. Borneo? 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf porseleinen vazen. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...
Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Republiek-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Waarvan drie gemerkt. Divers. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes met figuur in tuin decor. Twee schalen haarlijn. Twee schalen goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat,
Vier delen Chinees steengoed. 3x Vaas. 1x Zalfpot. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.