Lot diverse Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen cup met rose glazuur. Ongemerkt. Afmeting: H 4 x Ø 8,1 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Tuit iets beschadigd. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met Chinees feest decor, vele figuren en draak. Met bodemmerk. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Ming bronzen keizerlijk figuur. Mooie patina. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met tuin decor. Chips tuit + oude haarlijn. Afmeting: 19,5 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor + Foo-hond. Beschadigd. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.