Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen taartschaal
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.

Rosenthal figuur
Resultaat: 150 EUR

Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

3x Antiek Franse borden
Resultaat: 160 EUR

Drie antieke Franse porseleinen borden met goud/figuren decor. Gemerkt. Circa 1880. Alle borden chip. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Höechst figuren
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Duitse Höechst figuren. 19e Eeuw. Man met druiventrossen + vrouw met rozen. Beide minimale beschadigingen. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Uitgebreid Hutschenreuther servies
Resultaat: 160 EUR

Uitgebreid Duits Hutschenreuther porseleinen eetservies met floraal/goud decor. Selb Bavaria decor Dresden. Bestaande uit: 3 deksel terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, 2 botervloten, 17 ontbijtborden, ...

3x Delftse Fayence vazen
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Onder andere: van Duyn en CK. Restauraties + chips. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijke staat.

Porseleinen Schierholz Plaue tafelschaal
Resultaat: 180 EUR

Grote Duitse porseleinen tafelschaal met figurengroep. Schierholz Plaue gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud/antiek porselein
Resultaat: 190 EUR

3x Oud/antiek porselein. 1x Franse figurengroep nr. 34, beschadigd. 1x Pauw figuur, Volkstedt, chips bladeren. 1x Dame met jurk, Volkstedt, beschadigd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijke staat.

Napels Bisquit porseleinen beeld
Resultaat: 190 EUR

Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Delfts beeld
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollandse Delftse Fayence preekstoel met twee figuren. Gesigneerd van Duijn. Beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.

Antieke Majolica schaal, 1900
Resultaat: 190 EUR

Antieke Majolica schaal met figuren. Polychrome. Circa 1900. Genummerd + letter R. Afmeting: 42 x 52 x 23 cm. In goede staat.

Lot tegels (21 st.)
Resultaat: 200 EUR

21Stuks mangaan kleurige tegels met bloemvaas decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig antiek kaststel
Resultaat: 200 EUR

Antiek vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Porceleyne Fles. Enkele beschadigingen. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijke staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 200 EUR

Vijf-delig antiek polychrome Delfts Fayence kaststel. Gemerkt L.P.K. Beschadigingen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijke staat.

3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 200 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: ........?...... Beschadigingen + restauraties. In redelijke staat.

Paar vergulde vazen, 1900
Resultaat: 200 EUR

Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Negen delen Herend porselein. Onder andere: Cake set, roomstel et cetera.. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 40 cm. In goede staat.

Antieke bloempot op zuil, 1915
Resultaat: 225 EUR

Antieke Jugendstil bloempot op zuil met rozen decor. Circa 1915. Enkele chips + haarscheuren. Afmeting: H 89 x Ø 35 cm. In redelijke staat.

Hollandse Fayence natfruitschaal
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Hollandse Fayence natfruitschaal met lekschaal. Landschap/floraal decor. Met bodemmerk Tichelaar. Afmeting: 6,5 x 30 x 22 cm. In goede staat.

Kapitale Delftse schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 225 EUR

Kapitale 18e - 19e eeuwse Delftse Fayence schotel met monogram A.K. en pauwen decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Delfts beeld, Wildzwijn
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws Fayence wildzwijn. Ongemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 7 cm. In goede staat.

2x Majolica bloempot op zuil
Resultaat: 250 EUR

Twee groene Majolica bloempotten op zuil. Nr. 128/28. Met ranken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 28 cm. In goede staat.

Majolica tafelstuk
Resultaat: 250 EUR

Zeer groot Majolica tafelstuk (jardiniere) in historisme-stijl. Polychrome Majolica. Met leeuwenkoppen en kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 22 cm. In goede staat.

Franse porseleinen kan
Resultaat: 250 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen schertzkan. Gesigneerd Jacob Petit. Huilende huisvrouw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.