Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse reclameblikken (9x)
Startprijs 20 EUR

Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse banjo barometer
Startprijs 25 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...

Diverse poststukken
Startprijs 25 EUR

Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.

6x Antiquarisch
Startprijs 25 EUR

6x Antiquarisch. Bestaande uit: Vier etsen knotwilgen + 2 stripbladen Judge Dredd 1983. Afmeting: 28 - 34 cm. In redelijk/goede staat. n

Plated klokrand
Startprijs 25 EUR

Duitse 19e eeuwse plated messing Barok klok-omranding. Floraal. Afmeting: 38 x 32 x Ø 13 cm. In goede staat.

Wandkandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.

3x Houten kurken
Startprijs 30 EUR

Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Draaispil met messing huis
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws Engelse messing draaispit met opdraai-mechanisme. Afmeting: 36 x Ø 12 cm. In goede staat.

2 Delen Jugendstil
Startprijs 40 EUR

Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Antieke opaline olielamp
Startprijs 40 EUR

Antieke witte opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Olielamp
Startprijs 40 EUR

Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.

2 Tafellampen
Startprijs 40 EUR

Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Rookset + ponsmachine, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

Plaquette, Maria
Startprijs 40 EUR

Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

Sigarentrommel
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.

Antieke zijden hoofdbedekking
Startprijs 40 EUR

Antieke zwarte zijden klederdracht hoofdbedekking met veren. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Hanglamp met pegels
Startprijs 40 EUR

Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.

Huwelijksoorkonde Koningin Emma
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse huwelijksoorkonde ondertekend door Hare Majesteit Koningin Emma. Geteekent buitengewoon gezant. Lakzegel beschadigd en gaatje in papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse lakwerk sieradenkist
Startprijs 50 EUR

Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.

Paar Empire kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Empire. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke plaquette, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.

Beddepan, poffertjespan + scheerbekken
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.

4x Koperen ketels
Startprijs 50 EUR

Vier antieke koperen ketels. Onder andere een appelketel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Antieke postweegschaal
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Duitse ijzeren postweegschaal uit Chemnitz. Afmeting: 77 cm. In goede staat.