Drie delen Hollands polychrome Fayence. 1x Porceleyne Fles koe. 2x Tichelaar Makkum bloempotten. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak, dekselvaas en dekselschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil polychrome Majolica bloempot met floraal decor. Nr. 982. Circa 1915. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Duitse steengoed vaas. Gesigneerd Arnold Brockhoff Stadtlohn. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Vijf delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaal, asbak (2x), dekseldoos, bakje. Diverse decors. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome Fayence vaas. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Drie oude/antieke Duitse porseleinen reservisten bierpullen. Twee maal reproductie. Eén maal antiek, beschadigd. Regiment Wilhelmina Niederlande Husaren. Afmeting: 18 - 28 cm. In matig/goede staat.