Vier Hollandse Fayence schotels. Onder andere; Makkum, Tichelaar, Regout Maastricht. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
20x Diverse antieke kop + schotels. Onder andere: Kutani, Japan, Europees. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Duitse polychrome Fayence bierpul met tin. Naar oud voorbeeld. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts Fayence kaststel. Circa 1900. Gemerkt 'De Klaauw'. Eén chip deksel. Afmeting: H 21 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.