Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd. 105x47x22cm. In goede staat
Massieve eikenhouten kast, ca 1780, deuren met geborste panelen, origineel slot. 195x145x60cm.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Brede Duitse eikenhouten Biedermeier (uitneembare) boerenkast met wortelnoten fineer, medaillons en (band)intarsia. Drie schappen. Circa 1830. Afmeting: 74 x 200 x 190 cm. In zeer goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten wandspiegel met opbergvak en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met robbelijst. Circa 1900. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.
Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse vurenhouten kinderstoel op wielen. Afmeting: 46 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.