Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote kerkkandelaar 2064
Grote kerkkandelaar

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen schaaltje 2062
Bronzen schaaltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen tafelspiegel 2059
Bronzen tafelspiegel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Kruideniersscheppen, 1900 2056
2x Kruideniersscheppen, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke vaas, 1880 2053
Antieke vaas, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Miniatuurkist met kristalglas 2050
2x Miniatuurkist met kristalglas

Resultaat:

75 EUR

Hollandse bakbarometer 2047
Hollandse bakbarometer
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Tiffany-stijl tafellamp 2044
Tiffany-stijl tafellamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen 2042
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen

Resultaat:

250 EUR

Draaispil met messing huis 2039
Draaispil met messing huis
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Oude grammofoon met trechter 2036
Oude grammofoon met trechter

Resultaat:

375 EUR

2x Empire kandelaren 2033
2x Empire kandelaren
Startprijs 200 EUR
2 Bronzen pronkvazen 2030
2 Bronzen pronkvazen
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Likeurkelder met glazen en karaffen 2027
Likeurkelder met glazen en karaffen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Figuurlijke lamp 2024
Figuurlijke lamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Spekstenen figuur + rapport 2022
Spekstenen figuur + rapport

Resultaat:

300 EUR

Antiek Majolica 2021
Antiek Majolica
Startprijs 130 EUR
Verkocht
2x Bronzen kandelaren 2019
2x Bronzen kandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Vier Hoedendozen 2016
Vier Hoedendozen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuws sier snijwerkstuk 2013
19e Eeuws sier snijwerkstuk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee vergulde kandelaren met putti's 2010
Twee vergulde kandelaren met putti's

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke globe 2007
Antieke globe

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Houten draaiorgel + speelrollen 2004
Houten draaiorgel + speelrollen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

Resultaat:

900 EUR