Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Marine chronometer in kist
Resultaat: 1.100 EUR

Oude/antieke Engelse messing maritieme scheepsklok/marine chronometer in mahoniehouten kist. Thomas Mercer St. Albans. Met seconden-aanduiding et cetera. Met snek uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 22 x 2...

Blikken dekseldoos Nestle
Startprijs 100 EUR

Zeldzaam groot antiek gelithografeerde Nestlé Chocolade dekseldoos. Circa 1900. Nestléova Detska Moucka. Afmeting: H 37 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Miniatuurkist met kristalglas
Resultaat: 75 EUR

Twee messing vergulde miniatuurkistjes met kristalglas. Rondom 20e eeuw. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.

Van Nelle voorraadblik, 1930
Resultaat: 80 EUR

Grote 30-er jaren Van Nelle koffie + thee voorraadblik. Ontwerp Jac. Jongert. Licht bedeukt. Afmeting: 38 x 33 x 42 cm. In redelijke staat.

Jugendstil karaf
Resultaat: 130 EUR

La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke vaas, 1880
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse vergulde historisme vaas met porselein decor Damast floraal. Royal Bonn. Circa 1880. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.

2x Duits antiek
Resultaat: 80 EUR

Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...

3x Object met tegels
Resultaat: 25 EUR

Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm.kapstok tege...

2x Kruideniersscheppen, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.

Twee antieke zonnewijzers
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke zonnewijzers. Lijsteen met bronzen wijzer, 17e - 18e Eeuw. Bons, Engels, Log Jn Dorchester, 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

2x Plaquettes
Resultaat: 375 EUR

Twee fijnbewerkte 19e eeuwse albasten plaquettes met vergulde lijsten. Barok voorstelling. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.

Bronzen tafelspiegel
Resultaat: 120 EUR

Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.

Chinese schotel met karaktertekens Ø 19,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Antieke gietijzeren schotel met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse koperen tabaksdoos
Startprijs 260 EUR

18e Eeuwse Hollandse tabaksdoos met spreuken en Heilige figuren voorstelling. Afmeting: 4 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen schaaltje
Resultaat: 50 EUR

Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.

2 Delen Jugendstil
Startprijs 40 EUR

Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Grote kerkkandelaar
Resultaat: 190 EUR

Zeer grote neo-gotische messing kaarskandelaar op leeuwenpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Twee neo-gotische kandelaren
Resultaat: 140 EUR

Twee grote neo-gotische messing kandelaren op leeuwenpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Bronzen kraagkandelaar
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.

2x Empire wandlampen
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.

Antieke kandelaar
Resultaat: 375 EUR

17e - 18e Eeuwse smeedijzeren verstelbare blaker met spaanhouder en vier-spant poot. Afmeting: 123 cm. In goede staat.

Twee vergulde kaarsenkandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde compositie metalen kaarskandelaren. 1x Jezus met lam. 1x Maria met kindje Jezus. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Plated kandelaren
Resultaat: 150 EUR

Twee plated kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Christofle France. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Wandkandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.