Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie schildpad houders 2150
Drie schildpad houders

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Palissander theekist + inhoud 2290
Palissander theekist + inhoud

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Koperen lantaarns 2306
2x Koperen lantaarns

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse tabaksdoos 2231
18e Eeuwse tabaksdoos

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kristallen vaas met vergulding 2009
Kristallen vaas met vergulding

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Postzegelverzameling 2188
Postzegelverzameling

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee vergulde kaarsenkandelaars 2069
Twee vergulde kaarsenkandelaars

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Theestoof 2258
Theestoof

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Plated kandelaren 2070
2x Plated kandelaren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Palissander theekist + flacons 2330
Palissander theekist + flacons

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vier smeedijzeren wildkronen 2107
Vier smeedijzeren wildkronen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee neo-gotische kandelaren 2065
Twee neo-gotische kandelaren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke schrijfkist 2181
Antieke schrijfkist

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote vergulde pronkvaas 2146
Grote vergulde pronkvaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kroonluchter 2119
Kroonluchter

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Menselijke hand onder stolp 2105
Menselijke hand onder stolp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke tinnen bierpul 1856 2076
Antieke tinnen bierpul 1856

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiek vergulde bronzen lakstempel 2020
Antiek vergulde bronzen lakstempel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Spaans diorama van zeilschip 2302
Spaans diorama van zeilschip

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vier tinnen klepkannen 2085
Vier tinnen klepkannen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
8x Koek/speculaas planken 2279
8x Koek/speculaas planken

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee houten vaatjes 2269
Twee houten vaatjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Fossielen vissen 2222
2x Fossielen vissen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Jugendstil karaf 2052
Jugendstil karaf

Resultaat:

130 EUR