Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies.
Cookies-informatie en meer
U hebt de "Nofiticatie" functie voor deze zoekopdracht geselecteerd.
Als u deze zoekopdracht opslaat, wordt u per e-mail op de hoogte gebracht als er iets verandert in de resultaten van de zoekopdracht, bijvoorbeeld als er een nieuw object in het systeem wordt geregistreerd dat aan deze zoekopdracht voldoet.
Prachtige antieke wortelnoten Amsterdammer wandklok. Gesigneerd. 18e Eeuw. Hendrik Schoonbeek Amsterdam. Met wekker en datum aanduiding, ankergang, halfuur-slag op bel. Houten poppen. Afmeting: 150 cm...