Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese vaas met krijgers. Met bodemmerk. Randrestauratie. En een Familie Rose gemberpot met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: 12 - 29 cm. In red...
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...
Kleine zilveren soezenmand, 835/000, rond gecontourneerde gezaagde mand met rasterdecor en parelrand. Geplaatst op een ronde voet met filetbewerking en voorzien van grepen met krul en floraal decor. M...
Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Zilveren dameshorloge voorzien van ketting, 833/000. Klein horloge, ø 29 mm, met witte wijzerplaat en rosé vergulde elementen, voorzien van achterdeksel met voorstelling van een stadsgezicht. Bevesti...
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Antieke zilveren lepel, 925/000, Z1, met steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met Haags lof. Voorzien van inscriptie CK. MT.: R.Gerrant, Amsterdam, jl.: A: 1785. 21 cm, ca 63 gram. Oneffenheid ...
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zilveren beursje, 8000/000, manliënkolder tasje met een beugel versierd met floraal decor en figuren. Met draadoog. 7x8cm. ca 41,9 gram. In goede staat
Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met diamant en parel. Fantasie peervormige hanger met in het midden een cultivé parel, ø 7,5 mm, aan weerskanten versierd met witgouden banden bezet met 13 single cut geslep...
Lot zilver met 6 theelepels, 830/000, en een couvert met vork en lepel, 835/000. Theelepels met een deels vierkante steel met graveerwerk en een vork en lepel met een bewerkte steel met cartouche, aan...
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden gerestaureerd (gekramd), één bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
Kristallen bowlpot met onderschotel, voorzien van een kristallen deksel met zilveren knop, 833/000, versierd met parelrand. De bowlpot is voorzien van ster- en ruitslijpsel. ø20x31cm. In goede staat.
Mooie grote kunstglazen maanvis. Blauw-transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 46 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.