Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse reclameblikken (9x) 2160
Lot diverse reclameblikken (9x)
Startprijs 40 EUR
Antieke lakwerk pennendoos 2198
Antieke lakwerk pennendoos
Startprijs 40 EUR
2x Silhouet werken 2228
2x Silhouet werken
Startprijs 40 EUR
80er Jaren staande lamp 2243
80er Jaren staande lamp
Startprijs 40 EUR
2x Dekseldozen met intarsia 2246
2x Dekseldozen met intarsia
Startprijs 40 EUR
Lot Goedewaagen tabakspijpen (8x) 2259
Lot Goedewaagen tabakspijpen (8x)
Startprijs 40 EUR
Bronzen kroonluchter 2301
Bronzen kroonluchter
Startprijs 40 EUR
Engelse banjo barometer 2320
Engelse banjo barometer
Startprijs 40 EUR
5x Wandborden van koper 2321
5x Wandborden van koper
Startprijs 40 EUR
2x Oefen floret 2718
2x Oefen floret
Startprijs 40 EUR
Art Deco likeurstel, 1930 5512
Art Deco likeurstel, 1930
Startprijs 40 EUR
Moderne glazen sculptuur 5531
Moderne glazen sculptuur
Startprijs 40 EUR
Glazen kunst object 5537
Glazen kunst object
Startprijs 40 EUR
Glazen vaas 5541
Glazen vaas
Startprijs 40 EUR
3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw' 6062
3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw'
Startprijs 40 EUR
Antiek Höchst figuur, 1800 6083
Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 40 EUR
Schenkkan (aardewerk) 6117
Schenkkan (aardewerk)
Startprijs 40 EUR
Goebel geurbrander 6148
Goebel geurbrander
Startprijs 40 EUR
Deel van Engels theeservies 6163
Deel van Engels theeservies
Startprijs 40 EUR
Chinese Kantonese gemberpot 7437
Chinese Kantonese gemberpot
Startprijs 40 EUR
Japanse cloisonné schaal 7482
Japanse cloisonné schaal
Startprijs 40 EUR
5x Japans porselein, 1900 7495
5x Japans porselein, 1900
Startprijs 40 EUR
5x 18e Eeuws Chinees porselein 7600
5x 18e Eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Chinese celadon vaas + sokkel 7632
Chinese celadon vaas + sokkel
Startprijs 40 EUR
4 Delen div. China/Japan 7712
4 Delen div. China/Japan
Startprijs 40 EUR
Set cloissone sieraden 888
Set cloissone sieraden
Startprijs 45 EUR
Hocker 7721
Hocker
Startprijs 45 EUR
6 Delen Chinees en Japans porselein 7724
6 Delen Chinees en Japans porselein
Startprijs 45 EUR
Zilveren pepermuntdoosje 76
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 50 EUR
2 Zilveren scheppen en breidoppen 190
2 Zilveren scheppen en breidoppen
Startprijs 50 EUR
Zilveren beugel 203
Zilveren beugel
Startprijs 50 EUR
Zilveren roomlepel 222
Zilveren roomlepel
Startprijs 50 EUR
Kristallen coupe op zilveren voet 250
Kristallen coupe op zilveren voet
Startprijs 50 EUR
Zilveren roomlepel 291
Zilveren roomlepel
Startprijs 50 EUR
Lot armbanden 741
Lot armbanden
Startprijs 50 EUR
Lot edelstenen 825
Lot edelstenen
Startprijs 50 EUR
Lot edelstenen 849
Lot edelstenen
Startprijs 50 EUR
Gouden oorknoppen 876
Gouden oorknoppen
Startprijs 50 EUR
14x (Zilveren) munten 902
14x (Zilveren) munten
Startprijs 50 EUR
W. Goliasch, Pierrot met bloem 1221
W. Goliasch, Pierrot met bloem
Startprijs 50 EUR
2x Antieke gravures 1243
2x Antieke gravures
Startprijs 50 EUR
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop 1259
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Stilleven met  kan en fruit 1281
Onduid. gesig., Stilleven met kan en fruit
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap 1330
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 50 EUR
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland 1335
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startprijs 50 EUR
Alya Brink, Roma 1350
Alya Brink, Roma
Startprijs 50 EUR
Verso G. Verschoor, Landschap met Drentse boerderij 1361
Verso G. Verschoor, Landschap met Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Vaas met bloemen 1362
Onduid.gesign., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR