Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette van Dante, met monogram SH 1265 - 1321. Afmeting: H 26 x B 19,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox gepolychromeerd houtgesneden Heilig figuur. Onderarmen missen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Groot fijn geknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Tabris. Prijs toentertijd Hfl. 28.500,=. Afmeting: 301 x 198 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Lange Perzische loper in de kleuren blauw/creme/rood/zwart. Afmeting: 420 x 111 cm. In goede staat.
Lange oude Perzische loper met floraal decor. Afmeting: L 400 x B 107 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper met floraal decor. In de kleuren rood/zwart. Afghan. Afmeting: 288 x 85 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad en met schaakspel. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.