19e Eeuwse Franse, verstelbare, houtgestoken pianokruk met adelaar. Afmeting: H 52 x Ø 31 cm. In goede staat.
Pieter Daniel van der Burgh. 1805 - 1879. Hollands havengezicht met zijboten, stoomboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 34 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 roosgeslepen diamanten. Opengewerkte strakke ring met in het midden 3 zetkasten met 3 roos geslepen diamanten, ø 2x4,8mm en 1x4,0mm. Breedte ring 8,5mm. ø 61 ca 6,7 gra...
Chinees porseleinen dekseldoos met figuren in landschap decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antieke incomplete Franse religieuze klok met wekker. Gesigneerd Bolbec. G. Regnault. Met drie slagwerk mechanisme. Verbindingen naar bellen missen. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en bruin patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een grote rozet bezet met 9 gefacetteerde robijnen en 8 diamanten met een oudslijpsel. ø kop 18 mm. ø 52, ca 8,0 gram. De band is aan de binne...
Keith Haring. Nr. 32/200. Mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x 88 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen octogonale Kang Xi kop en schotels. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Afmeting: 7 x 12 x 12 cm. Verder in goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, Art Deco met diamanten. Ring met een strakke ovaal gecontourneerde kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, ø 4,8mm, en daaromh...
Zeer groot antiek Jugendstil terracotta Weens Friedrich Goldscheider figuur. Naakte dame met gewaad. Gestempeld + extra gesigneerd Youling. Circa 1900. In goede originele staat. Slijtage aan verf + cr...
Zeldzame set van zeven antieke Engelse iepenhouten Windsor stoelen met prachtige patina. Circa 1780. Afmeting: 86 x 45 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vertico met volle zuilen, snijwerk en opstand. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 180 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
Cassette met zilveren viscouvert, 833/000, model Haags lof, met 6 visvorken en -messen. MT. A.J. Driessen, Schoonhoven/Utrecht jl.: S: 1928. 17-21cm. Totaal ca 600 gram. In zeer goede staat
Zilveren bestek, 800/000, 6 persoons, met tafelvorken, -lepels en messen en dessertvorken, -lepels en messen, model Chippendale. Totaal gewicht, zonder messen ca 1200 gram. 18-24cm. En een lepel, 925/...
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica fayence dekselschaal met kariatiden. Historisme. Circa 1890. Enkele chips. Afmeting: 40 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: Ø 18,7 cm. In goede staat.
Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse landkaarten. Papier op linnen. Divers. Bestaande uit: Europa, Afrika, Azië, Amerika. Door M. de Humboldt A.R. Fremin, Paris. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde gietijzeren Chinese boeddha. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Zeldzame naaldkoker, ca 1800, uit hout voorzien van handbeschildering met putti op wolken. Met 3 geelgouden bewerkte randjes. 11 cm. In redelijk goede staat.
Oude Chinese hoofdbedekking met bont, pauwenveer, zijde, glas en jade? Afmeting: 28 x Ø 27 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Bouwput Den Haag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren theeservies op dienblad, 835/000, Art Deco. Theekan, melkkan en suikerpot met een bolmodel voorzien van houten grepen en een driedubbele filetrand. Het servies is geplaatst op een ovaal zilve...
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een panter. Groot bewerkt hangeroog met daaraan een hangende panter. 28x43mm, ca 20,4 gram. In goede staat
Grote zilveren hengselmand, 925/000, met gezaagd decor. Ovaal gecontourneerd model voorzien van een opgesoldeerde parelrand en een gezaagd spijlenpatroon. Geplaatst op een ovale voet. 34x23x34cm. ca 9...
Chinees porseleinen knobbelvaas met rood glazuur, floraal/vogel en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Haan met kippen. Door A. Abbal. 1876 - 1953. Mooie patina. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse mahoniehouten gebogen Barok commode met intarsia op blad, bronzen beslag en originele sloten. Zaagfineer. Afmeting: 100 x 150 x 68 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans verguld tweekleurig bronzen klokkenstel met zuilen, guirlandes en gezichten afgebeeld in de zuilen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 - 56 cm...
Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Willem Heinecke. 1895 - 1978. Gezicht op Leuvenhaven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 72 cm. In goede staat.
C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Hublot dameshorloge, model Classic MDM Geneve, Quartz, staal met goud voorzien van een zwart rubberen band met een verborgen vouwsluiting. Datum functioneert niet. Duidelijke gebruikssporen. Verder in...
Twee zeer fraaie zilveren kandelaren, 925/000, barok model geplaatst op een vierkante voet met 4 gekrulde poten, aan alle vier de kanten versierd met bladdecor op de voet en aan het licht. 15x15x39cm....
Friese zilveren brandewijnkom versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en putti. Voorzien van grepen met putti. MT.: onduidelijk, Sneek. ca 1780. 26x11,5x8cm. ca 244 gram. In goede staat
Twee Chinees porseleinen kopjes met tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch Kundus kleed met floraal decor. Natuurlijke aardetinten. Afmeting: 305 x 195 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goe...
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte diep bord met tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en rocailles. Circa 1860. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Willem Steelink. 1856- 1928. Herder met zijn schapen in landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 45 cm. In goede staat.
Grote Chinese hardhouten gestoken hocker met koppen, floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 83 x Ø 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in wolken decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe buffet met drie kronen. Circa 1860. Afmeting: 185 x 128 x 65 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Chinees of Japans bronzen figuur. Boogschutter. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten secretaire met origineel beslag en mooi binnenleven. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 145 x 107 x 54 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen chicken cup met Familie Rose figuur in landschap, kip, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met meerkleurig floraal decor. Afmeting: 212 x 132 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant en spinel. Ring met een grote ovaal gefacetteerde blauw spinel, 15x12mm, met daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,1 ct. Grootte kop ...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 38,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bloempot in lotus vorm. Met donkerrood en blauw-groen glazuur. Afmeting: H 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote gietijzeren historisme stapelkachel. Circa 1880. Vermoedelijk Duitsland. Met Barok/floraal decor. Eén stukje kroon zijkant mist. Eén deurtje is gescheurd. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede s...
Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met bandintarsia, acht lades en twee deuren. Circa 1900. Afmeting: 142 x 116 x 60 cm. In zeer goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/kraanvogel/vlinder decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Groot lot zilveren bestek, met lepels en vorken in diverse gladde modellen. 3 Couverts Haags lof, MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: 1921, 21 cm. Een lepel en vork, rond model met kam, voorzien van mo...
Set van geelgouden sieraden, 750/000, met turkoois, bestaande uit een broche/hanger, oorstekers en een ring voorzien van een gekruld gouden element versierd met graveerwerk. Hanger 62x28mm. oorhangers...
Twee kleine Perzische kleden in de kleuren; rood/blauw/zwart/oker. Afmeting: 113 x 79 cm. en 114 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie ovaal gezaagde zilveren broodmand, 833/000, met o.a. spijlendecor en parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:L.Marcellis, Voorschoten. jl.:M:1947. Grootte 30x19,5x10cm. ca 4...
Elegante witgouden collier, 585/000 met hanger, 750/000, met diamant. Fijn ankercollier met daaraan een hanger in Victoriaanse stijl met strik en lauwerkrans bezet met veel diamanten. Grootte hanger 2...
Chinees porseleinen schaal in de vorm van een karper. Ongemerkt. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tuin/vogel/insecten decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met roze-rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chip rand. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken in wolken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen pattipan met bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Delftse fayence plaquette met Hollands havengezicht en figuren. Verso monogram HB 135 527. T. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en oude schellak politoer. Enkele beschadigingen. Afmeting: 153 x 102 x 51 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse teakhouten Hollandse gebogen Barok commode met vier laden, gecontourneerd blad en origineel beslag + sloten. Afmeting: 100 x 117 x 55 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse Louis Seize-stijl staande klok met slagwerk en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Engelse messing skeletklok met snek, marmeren basement en glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtklok met compositie metalen figuur en glazen draaibare kap voor kaars. Functie niet getest. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Duitse Arnold blikken speelgoedauto. Tin Lizzy U.S. Zone. Met Masse figuren. Afmeting: 25 cm. In zeer goede licht bespeelde staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en zwarte patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.