Terracotta figuur met glazuur. Twee apen. Monogram FRB 1946. Afmeting: 12 x 14,3 x 6,3 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel. Middensteen ca 4,7x5,8mm. Grootte broche 31x19mm. ca 2,6 gram. In goede staat
Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met flambé glazuur. In de kleuren rood-blauw. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...
Willem Heinecke. 1895 - 1978. Hollands landschap met koeien en melkende boer. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Otto Kirchner. 1887 - 1960. Münchener Schule. Wijnkelder met monniken bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 49 cm. In redelijk goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadskanaal met figuur in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.
K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zhan Zu Sjen. Chinese School. 21e Eeuw. Galopperende paarden. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Antieke Engelse handgeschreven oorkonde betreffende een betaling. Door John Heridge. Anno 1733. Moeilijk leesbaar. Handgesigneerd. Lakstempel mist. Diverse andere signaturen. Afmeting: 43 x 61 cm. In ...
Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...
Tien delen divers oud en antiek tin. Afmeting: 8 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws lepelrek met polychromie en tinnen lepels. Gekeurd. Afmeting: 50 x 4 x 29 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl smeedijzeren tafellamp met messing kap + glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek Afrikaans houtgestoken masker met polychromie. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Set plated messing kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glazen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten wandklok met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 13 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.
Oud Japans 'Samoerai' zwaard. Met leder bekleed heft + schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Prachtige schenkkan met zilveren monturen, 835/000. Grote kan versierd met slijpwerk met floraal decor, geplaatst op een ronde zilveren voet met lambrequins, kabelrand en cannelures. Aan de kan zit ee...
Drie tassen met zilveren beugel, 833/000, Grote tas met zwart velour en een ronde beugel voorzien van gegraveerd floraal decor, met ketting, 14 cm, een kralentasje met rechthoekige beugel voorzien van...