Groot werk van Barend Brouwer, 1872- 1936. Hollands wintergezicht met sloot, paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 125 cm. In goede staat.
Jo Weijers. 1900 - 1992. Stilleven met bloempot en Chinese schotel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 40 cm. In goede staat.
Herman Rijkelijkhuijzen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Hoshyar Rasheed (Irak). Titel: Trujillo. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Gerry van de Linden - van Diesen. 1948. Stilleven met bloemen en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
Jern. de Bruyne. Circa 1900. Naakte vrouw met zwaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Stadsgezicht met vrouw in achtertuin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Eén maal lithografie nr. 221/250, Mokum Red, 1994. Eén maal lithografie nr. 174/250, a Bellona, 1999. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram P.J.H. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 10,5 cm. In goede staat.
Alya Brink. Titel: Roma. Terme de cascalla. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Raphaël de Buck. 1902 - 1986. Belgische School. Damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In goede staat.
Walraven. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met herder en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Hidde Bouman, Almelo. Kleurrijk geabstraheerd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Naar Andy Warhol. Lithografie. Flowers. Lithografie op papier. Afmeting: H 35,5 x B 35,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Dorpsstraat Freiburg met figuren. Olieverf op linnen op paneel. Maroufle. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Dame met hoed. Houtskool op papier. Afmeting: H 14 x B 11,5 cm. In goede staat.
B. Notenboom. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Eduard Ferdinand van der Burgh. 1929 - 1970. Fruitstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Brug met schepen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 26 cm. In goede staat.
Drie werken van W.P. Regenspurg. Enschedese Twentse Kunstkring. (1) Ballerina, pastel. (2) Oude boom, pastel. (3) Clown, pastel. Afmeting: circa 30 - 47 cm. Pastel op papier. In goede staat.
Willem Jilts Pol. 1905 - 1988. Indonesische School. Sampan boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twentse boerderij met boerin bij wastobbe. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
J.H. Oostendorp. Circa 1950. Gezicht op ven bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
H. Meester, 1918. Oude man met cello. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Frans Reijnders. Circa 1920. Dorp bij Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1941. Stilleven met kan en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.
Henk Roosink. 1960 - Rijssen. Landschap met eenden familie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Willem Witjens. 1884 - 1962. Boerderij te Delden. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.
Manuel. Pseudoniem Aarnout van Gilst. 1898 - 1982. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...
Vier antieke gravures.( 1). 16e Eeuw, twaalf-jarige Here Jezus in de tempel te Jerusalem, Antwerpen 1585. Gerard de Jode. (2). Bijbelse optocht met krijgers, Maerten de Vos, Antwerpen, anno 1590. (3)...
Wim Meijer. 1980. Kermis met figuren in Apeldoorn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A. Marinus. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Charles Raymond Chabrillac. Titel: Candide. Figuren bij zwangere vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 12 cm. In goede staat.
Drie werken van P.A. Nijgh (Enschede). 1876 - 1959. Aquarel, ets en olieverf. Landschappen. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur portretten. 20e Eeuw. Onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
E. Doepler. 1824 - 1905. Duitse School. Parkgezicht met beeld en romantisch paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 58 cm. In goede staat.
Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Paul Arntzenius. 1883 - 1965. Strandjutten te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 23 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1945 - . Leerling Cornelis Le Mair. Stilleven met bloemen, fruit et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Willem Heinecke. 1895 - 1978. Gezicht op Leuvenhaven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 72 cm. In goede staat.
Charles Swijncop. 1895 - 1970. Jongen met appel, Paolo. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 39 cm. In goede staat.
Atelier Willem Maris. 1844 - 1910. Brandstempel verso. Landschap studie. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 28 cm. In goede staat.
Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.
2x Naïve School. Monogram H. v.d. B. 20e Eeuw. Figuren in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Warja Sindu. Indonesische School. UBUD. Indonesisch landschap met figuren in rijstvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Bosgezicht met boerderij, geit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 45 cm. In goede staat.
Twee maal Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee maal vrouwelijk naakt. Expressief. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 41 - Ø 54 cm. In goede staat.
Theophile de Bock. 1851 - 1904. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Marouflé. Krimpnaden bitumen. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Hollandse School, Haagse School. 19e Eeuw. 1x Boerderij met werkende boer. 1x Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42,5 x B 30 cm. In goede staat.
Anton van der Vet, 1952. 1889 - 1964 Den Haag. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Feike C. Nossen. Den Helder, 1916. Hollands landschap met bloeiende fruitbomen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan van Rijn. Circa 1930. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
2x J.H. Kaemmerer. Pendant. 1894 - 1970. Boeren taferelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 12 cm. In goede staat.
Grun. Mogelijk J.A. Grun. 1868 - 1934. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18,5 cm. In goede staat.
Keith Haring '86. Uitgave Andy Mouse 1986. Mogelijke latere nadruk. Muis met bril. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
A. Verwey? Circa 1900. Paardendrenkplaats bij ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boer op akker met ploeg en paardenspan. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Panorama met dorp en koeien in de wei. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 16 x B 23 cm. In goede staat.
M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
Monogram IZ. 19e Eeuw. Gevangene wordt gevoed bij kaarslicht door zijn dochter. schilderij is geschilderd na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero. Olieverf op paneel. Krimpnaad in paneel. Af...
H. van Langen. 1874 - 1964. Boerin bij haard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Soldaat gooit hond uit de keuken. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 16 cm. In redelijke staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Romaanse kerk op heuvel bij meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 125 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 10 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit, porselein, glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. P. Egmund? Mogelijk Piet Egmond. Circa 1900. Platbodems Spakenburg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Otto Kirchner. 1887 - 1960. Münchener Schule. Wijnkelder met monniken bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met windmolen, waterpartij, wandelaar en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Poldergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1906 - 1881. Stal met drie militaire paarden, kippen en soldaat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.
Simon v.d. Berg. 1812 - 1891. Hoenderhof met kippen. Behoeft enige restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In redelijke staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Hollands havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Dorpsgezicht Elburg met wandelende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 15 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollands duingezicht met panorama bloembollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollandse bloembolvelden met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Twee vissersvrouwen met brief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
A. Arnegge. 19e Eeuw. Duitse School. Duits landschap met herder en zijn vee. Aquarel op papier. Afmeting: H 65 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Bouwput Den Haag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 60 cm. In goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaans Barok schilderij. Vrouwe met Heilig kruis en engelen met kroon in Italiaans panorama. Licht verf verlies rechtsboven, verder goed. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In redelijk/goede staat...
Jan Strube. 1961. 1892 - 1985. Stilleven met tinnen kan en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.