Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.
19e Eeuwse grote Franse comtoise. Maandloper met ankergang. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 47 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met jager. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gaatje in basement figuur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse porseleinen lampenvoet, figurengroep. Engel wordt vleugel geknipt. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
W. Bos. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.