Lot oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Tien stuks krijgers en andere figuren decors. Met bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 11 - 34 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III bonheur met snijwerk, tollen en kroon. Circa 1860. Krimpnaad zijkant. Inactieve wormbeval. Afmeting: 208 x 102 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Haarlijnen in één voet + craquele. Afmeting: H 8,5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Ruitvormige hanger met een rand met kleine diamantjes, singlecut, en een venster gevuld met 4 briljant geslepen diamanten, Swinging diamonds. Het hangeroog is ...
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor en konijn als bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zeldzame set van zeven antieke Engelse iepenhouten Windsor stoelen met prachtige patina. Circa 1780. Afmeting: 86 x 45 x 46 cm. In goede staat.
Bijzondere 925/000 zilveren roomkan op gecontourneerde voet, met fraaie opengewerkte greep. Mr. Pieterse en A. Bonebakker & Zn. - Amsterdam. Anno 1858. Tevens voorzien van essaikeurteken H.W. van Rie...
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier bewerking. Het sluitmechanisme is gerestaureerd en voorzien van nieuw knopje. De beugel is voorzien van een zilveren...
Miniatuur zilveren staand horloge onder glazen stolp. Fraai staand horloge versierd met een tooi met putti, vis en figuur, met tin bevestigd. Voorzien van afbeeldingen met schepen en bloemen. Met 2 kl...
Twee-delige Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 220 x 87 x 53 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 38,4 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee zilver klemarmbanden, BWG, voorzien van bewerking, is wat afgesleten. Breedte 28 mm. ø60x70mm. totaal ca 182 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Grote rozethanger met een clipsluiting, voorzien van een ovale witgouden hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 9x7mm, en ...
Grote Chinees porseleinen sierschotel met zes tekens Kang Xy bodemmerk en figuren decor. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met grote strakke rozet, ø 14,5mm, in het midden bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct SI/P en daaromheen 3 randen bezet met kl...
Zeldzame naaldkoker, ca 1800, uit hout voorzien van handbeschildering met putti op wolken. Met 3 geelgouden bewerkte randjes. 11 cm. In redelijk goede staat.
Antiek zilveren couvert met lepel en vork met een steelaanzet met enkel lof en een steeleinde met een rondmodel met kam. MT.: F.R.Precht, Amsterdam, jl.:T: 1753. lengte 20,5 cm. totaal ca 140 gram. In...
Sigarencomfoor met kristal en zilver, 833/000. Kristallen hoorn des overvloed met geëtste bewerking van druivendecor, met luciferdooshouder geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. Op een r...
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken klepbank. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 118 x 50 cm. In goede staat.
H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Antieke uitneembare eikenhouten Mechelse twee-deurs vitrinekast met schappen. Met snijwerk en halve pilaren. Afmeting: 214 x 150 x 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een ruiter te paard voorzien van restauratie aan het hoofd. MT.: Onduidelijk, jl.: S:1877. 22 cm. ca 68 gram. In goede staat...
Fraaie ovaal gezaagde zilveren broodmand, 833/000, met o.a. spijlendecor en parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:L.Marcellis, Voorschoten. jl.:M:1947. Grootte 30x19,5x10cm. ca 4...
Geelgouden collier, 585/000, met een Venetiaanse schakel. Voorzien van een hanger met grote agaat. breedte collier 1,6 mm. lengte 50 cm. Collier ca 7,0 gram. In goede staat
Sierlijke witgouden broche, 585/000, met parel en diamant. Ovale broche met krul en omgeslagen gematteerd stuk, versierd met een fraaie grillige grijze cultivé parel, 7,5x10mm. De broche is in de rand...
Zilveren brandewijnkom, 833/000, klein gelobd model met grepen versierd met putti. jl.:T: 1929. 17x12x7cm. ca 128 gram. In goede staat
P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Stel zilveren kandelaars, 925/000, op ronde voet versierd met een filetrand. Importeursteken: Rikkoert Schoonhoven. 9x18cm. In goede staat
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk, heeft 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000,met een draaimolen, 8x5x1,5cm, en een Steinbach piano, 2,5x4x3cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. ca 77 gram. In goede staat
Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...
Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.