Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...
Prachtig groot antiek Frans Bretons buffet van kastanjehout met vijf deuren en twee lades. Met figuren voorstelling in gesneden panelen. Circa 1870. Afmeting: 250 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Zilveren bonbonschaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen en golvend patroon. Op ovale voet, de rand is voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschot...
Geelgouden vingerhoed, 585/000, met gepointilleerde bewerking versierd met een bloemenrand en een schild. 16x25mm. ca 4 gram. Iets uit model.
Antieke uitneembare Duitse eikenhouten Barok spinde. Eén-deurs. Circa 1800. Met eiken schappen, origineel slot + sleutel. Afmeting: 197 x 180 x 76 cm. In goede staat.
Zilveren kluwenmandje, 800/000, rond met spijlen en een rand met figuren op paarden en lauwerkransen. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ø12x17cm. ca 150 gram. In goede staat
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met origineel beslag + sloten. Lichtschade, krimpnaden. Afmeting: 222 x 179 x 54 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goe...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk, heeft 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Stel met twee zilveren roomlepels, 833/000, met een geschulpte bak voorzien van een voorstelling met molen met een gekrulde steel. Eén voorzien van een leeuw en één met een kaatser. 13 cm. Totaal ca 4...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
W. Müller. 19e Eeuw. Kasteel en zeilboot in de nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,5 x B 13,5 cm. In goede staat.
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
C.H. Beltman. 1930. Hollands heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...
19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen. Gestempeld + genummerd. Afmeting: L 19 cm. In goede staat.