Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot celadon porselein 7675
Lot celadon porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duits warmhoud plateau 6105
Duits warmhoud plateau

Resultaat:

25 EUR

3x Grote kommen 6098
3x Grote kommen
Startprijs 50 EUR
Franse Empire pendule, 1820 3509
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.500 EUR
18e Eeuws Amsterdams staand horloge 3502
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.750 EUR
Verkocht
3x Sonneberg poppen 3026
3x Sonneberg poppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Natuurstenen schaakspel 3019
Natuurstenen schaakspel

Resultaat:

20 EUR

Terracotta figuur, Twee apen 6091
Terracotta figuur, Twee apen
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht 1135
Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
H.J. Bellaard, Polderlandschap 1128
H.J. Bellaard, Polderlandschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7639
Chinese trekpot

Resultaat:

60 EUR

Chinese celadon vaas + sokkel 7632
Chinese celadon vaas + sokkel
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs 1121
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 80 EUR
Chinese celadon schaal 7625
Chinese celadon schaal
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote Delftse sierschotel Ø 41 cm. 6055
Grote Delftse sierschotel Ø 41 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Beschilderd dienblad 2289
Beschilderd dienblad

Resultaat:

40 EUR

Roodkoperen kraantjeskan 2282
Roodkoperen kraantjeskan
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Herend porseleinen bloempotten 6048
2x Herend porseleinen bloempotten

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Lijsten met prenten 2275
2x Lijsten met prenten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen schaal 7596
Chinees porseleinen schaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
5x K.P.M. borden, 1900 6041
5x K.P.M. borden, 1900

Resultaat:

180 EUR

Thomas Heesakkers, Stilleven met tin, bloemen, porselein. 1085
Thomas Heesakkers, Stilleven met tin, bloemen, porselein.
Startprijs 475 EUR
Verkocht
Antiek lederen koppelriem 2719
Antiek lederen koppelriem

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude cavalerie trompetten 2712
3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat:

120 EUR