Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese Familie Rose trekpot
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 11 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met messing voet en bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 550 EUR

Twee zeer gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose kommen met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén bakfout rand. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.

Linnenpers met commode
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.

Gouden gourmetarmband
Resultaat: 550 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een bolgourmetschakel. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met roze/groen/geel glazuur en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenschotel Ø 40,4 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met kraanvogel/karaktertekens decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 40,4 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1880
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Empire pendule
Resultaat: 540 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...

Gouden gourmet armband
Resultaat: 520 EUR

Fraaie geelgouden gourmetarmband, 585/000, met hanger 750/000. Massieve armband met een bolgourmetschakel, ø 5,3 mm, met veiligheid en veeroog. Aan de armband hangt een bedel in de vorm van een rond h...

Franse schrijftafel met intarsia
Resultaat: 500 EUR

Franse notenhouten schrijftafel met bronzen beslag, lade en florale intarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 77 x 66 x 106 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen schaal
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese kraakporseleinen kom
Resultaat: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese kraakporseleinen kom met floraal/vogel op rotsblok decor. Eén chip. Afmeting: H 8 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord in Sung-stijl Ø 21cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met creme-kleurig floraal reliëf en goudrand. Sung-stijl. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese sierschotel Ø 42,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel met zes tekens Kang Xy bodemmerk en figuren decor. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop + schotels
Resultaat: 500 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + drie schotels met coulissen in landschap/geisha en goud decor. Afmeting: 3 x Ø 10 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse secretaire
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met lades, mooi binnenleven en origineel beslag. Afmeting: 114 x 57 x 107 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde portaalklok, 1840
Resultaat: 500 EUR

Grote vuurvergulde Franse Empire bronzen portaalklok. Circa 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Zeldzame Italiaanse weegschaal
Resultaat: 500 EUR

Unieke zeldzaam grote Italiaanse, Turijnse, vleesweegschaal met brons. Met stierenkoppen en messenhouder. Geijkt en gesigneerd. Portata 40 chilog. Vele stempels, Sgragcia Turin, Quaranti Roma Gr. Afme...

H. Schouten, Paarden bij drenkplaats
Resultaat: 500 EUR

Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgisch School. Paarden bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 500 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht met vele schepen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser
Resultaat: 500 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Antiek Frans Bretons buffet, 1870
Resultaat: 500 EUR

Prachtig groot antiek Frans Bretons buffet van kastanjehout met vijf deuren en twee lades. Met figuren voorstelling in gesneden panelen. Circa 1870. Afmeting: 250 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.