Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Originele 17e Eeuwse Nürnberger geldkist
Resultaat: 1.500 EUR

Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.

Franse likeurkelder met boulle inleg
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.

2x Empire wandkandelaren, 1830
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1880
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Zeldzame Italiaanse weegschaal
Resultaat: 500 EUR

Unieke zeldzaam grote Italiaanse, Turijnse, vleesweegschaal met brons. Met stierenkoppen en messenhouder. Geijkt en gesigneerd. Portata 40 chilog. Vele stempels, Sgragcia Turin, Quaranti Roma Gr. Afme...

Set Empire bokalen
Resultaat: 500 EUR

Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en bruin patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame bijbelkist, 1650
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Resultaat: 450 EUR

Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en rocailles. Circa 1860. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Grote gietijzeren stapelkachel, 1880
Resultaat: 425 EUR

Grote gietijzeren historisme stapelkachel. Circa 1880. Vermoedelijk Duitsland. Met Barok/floraal decor. Eén stukje kroon zijkant mist. Eén deurtje is gescheurd. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede s...

Antieke bakbarometer
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.

Set Empire bokalen
Resultaat: 400 EUR

Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en zwarte patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.

Antieke globe
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Duitse globe. Schotles Schuler und Familienglobus, Ernst Schotle & Co. Berlin. Afmeting: H 69 x Ø 41cm. In goede originele staat.

18e Eeuwse theekist
Resultaat: 400 EUR

Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.

Franse majolica petroleumlamp
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bronzen kookpotten (grapes)
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse bronzen kookpotten. Grapes. Waarvan één zeer groot. Randschade. Afmeting: Ø 17 - Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Joodse kerkkandelaren
Resultaat: 350 EUR

Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.

2x Antieke Hollandse miniatuur boten
Resultaat: 350 EUR

Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.

Antieke Majolica petroleumlamp
Resultaat: 350 EUR

Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.

Antieke platbodem, 1900
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder grote Hollandse antieke platbodem met linnen zeilen en K.P. 4. Circa 1900. Afmeting: 128 x 123 x 35 cm. In goede staat.

2x Petroleum lamp
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel
Resultaat: 300 EUR

Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

18e Eeuwse documentenkist
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.

Kleine geldkist
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse kleine geldkist. Frankrijk. Bache Brevette S.G.D.G. Dien et mon Droit. Slot mist. Afmeting: 18 x 33 x 20 cm. In goede staat.