Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.
Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Twee vissersvrouwen met brief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Landschap met vrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 67 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met emaille kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse miniatuurschilderijen op metaal. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 6,5 x B 15 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Hollands riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 55 cm. In goede staat.
N. Simon. Circa 1900. Romantisch paar in park. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In matig/redelijke staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Boerin bij het schapen voederen. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 36 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Stal met twee paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. Frijs, 1925. Spelend meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaans Barok schilderij. Vrouwe met Heilig kruis en engelen met kroon in Italiaans panorama. Licht verf verlies rechtsboven, verder goed. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In redelijk/goede staat...
Chris van Dijk (geboren 1952 - ). Franse School. Corbriere, people near the river. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Circa 1930. Vee langs de rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Laat werk van deze schilder. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1945 - . Leerling Cornelis Le Mair. Stilleven met bloemen, fruit et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Willem Heinecke. 1895 - 1978. Hollands landschap met koeien en melkende boer. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Schepen op de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
A. Marinus. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
C. van Perle. 20e Eeuw. Landschap met knotwilgen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Hessel de Boer. 1921 - 2003. Winters dorpsgezicht Blaricum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesische School. Oosters bergdorp. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
J. Hubert, 1901. Belgische School. Stilleven met spelende kittens. Pastel op papier. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Henri Houben. 1858 - 1931. Belgische School. Vissersmeisje met schelpen. (1 plakker). Afmeting: H 50 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Romaanse kerk op heuvel bij meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 125 cm. In goede staat.
Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landschap met hooiwagen en werkende boeren. Olieverf op linnen (op paneel). Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
E. Doepler. 1824 - 1905. Duitse School. Parkgezicht met beeld en romantisch paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 58 cm. In goede staat.
Harrie Kuyten. 1883 - 1952. Oude visserman met bontmuts. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 49 cm. In goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Johan Frederik Scherrewitz, 1868 - 1951. Landschap met zandpad, boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges I. 1812 - 1876. Scheepvaart op het IJ in Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.