Ongesigneerd. Miniatuur. 20e Eeuw. Hollands romantisch stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 10,5 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Panorama met dorp en koeien in de wei. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 16 x B 23 cm. In goede staat.
Osmani Devlet Armasi. Osmaans kunstwerk op huid. Handbeschilderd met symbolen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 58 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Bosgezicht met boerderij, geit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 45 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Toegeschreven aan J.E.J. Massé. 1856 - 1950. Landschap met stenderkasten, boerin en vee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Boeren interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Pendant Aart Glansdorp. 1903 - 1989. Bestaande uit: Zelfportret + portret van zijn vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 32 cm. In goede staat.
Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. Warmenhoven. Circa 1930. Platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Frans Reijnders. Circa 1920. Dorp bij Vianen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Hasan Djaafar. Indonesische School. Indonesisch impressionistisch landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Willem Jilts Pol. 1905 - 1988. Indonesische School. Sampan boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee ongesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Schutz. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuit en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Meisje van lichte zeden. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 13,5 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met zwanen in vijver. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollands heidegezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Marinus de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Atelier P. Egmond. 1864 - 1908. Rechts boven signatuur. Twee kalveren in weiland. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.
Monogram IZ. 19e Eeuw. Gevangene wordt gevoed bij kaarslicht door zijn dochter. schilderij is geschilderd na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero. Olieverf op paneel. Krimpnaad in paneel. Af...
M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Hollands rivierlandschap met vissers en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...
Alexander Boom. 1862 - 1943. Markt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Charles Swijncop. 1895 - 1970. Jongen met appel, Paolo. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 39 cm. In goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Vijf werken Henri Hoek. 1877 - 1901. Onder andere: Aquarel, litho's, tekening. Scheurtjes randen. Werken op papier. Afmeting: H 28 x B 55 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...
Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.
K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Grun. Mogelijk J.A. Grun. 1868 - 1934. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18,5 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Bolt. 1823 - 1879. Heuvelachtig panoramisch landschap met vee en herders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.
J.H. Limpert. 1858 - 1938. Duitse School. Polderlandschap met herder en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 65 cm. In goede staat.
Anton Doll. 1826 - 1887. Duitse School. Duits landschap, panoramisch met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 21,5 cm. In goede staat.
M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Boer op akker met ploeg en paardenspan. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 52 cm. In goede staat.
L.J. Tortwijk of Fortwijk. 20e Eeuw. Scheveningse vissersschepen op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Paul Arntzenius. 1883 - 1965. Strandjutten te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 23 cm. In goede staat.
J. van Rijsewijk. 20e Eeuw. Hollandse schepen op kalme zee bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram A.B. Tweede helft 20e eeuw. Liggende naakte dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 107 cm. In goede staat.