Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief 1164
2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Herenportret 1176
Ongesigneerd, Herenportret
Startprijs 100 EUR
Warja Sindu, Indonesisch landschap 1181
Warja Sindu, Indonesisch landschap
Startprijs 100 EUR
2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap 1184
2x Monogram H.v.d. B., Figuren in landschap
Startprijs 100 EUR
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen 1188
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 100 EUR
P. Gijswijt, Visser in landschap 1203
P. Gijswijt, Visser in landschap
Startprijs 100 EUR
A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven 1235
A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven
Startprijs 100 EUR
2x Monogram O.L., Interieur met handwerkende vrouw 1240
2x Monogram O.L., Interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 100 EUR
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw 1250
A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Boeren jongen met stok 1257
Ongesigneerd, Boeren jongen met stok
Startprijs 100 EUR
3x W.P. Regenspurg, Divers 1307
3x W.P. Regenspurg, Divers
Startprijs 100 EUR
I.I. Hughes, Heer met lektuur 1319
I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 100 EUR
Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin 1359
Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin
Startprijs 100 EUR
4x Twentse werken, Divers 1380
4x Twentse werken, Divers
Startprijs 100 EUR
Naar Andy Warhol, Flowers 1332
Naar Andy Warhol, Flowers
Startprijs 110 EUR
B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien 1155
B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien
Startprijs 120 EUR
J.F. Hoppenbrouwers, Riviergezicht met knotwilgen 1202
J.F. Hoppenbrouwers, Riviergezicht met knotwilgen
Startprijs 120 EUR
Manuel (Pseudoniem A. van Gilst),  Eendenfamilie aan waterkant 1261
Manuel (Pseudoniem A. van Gilst), Eendenfamilie aan waterkant
Startprijs 120 EUR
Naar Andy Warhol, Flowers 1333
Naar Andy Warhol, Flowers
Startprijs 120 EUR
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht 1126
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht
Startprijs 125 EUR
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen 1183
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen
Startprijs 125 EUR
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom 1191
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom
Startprijs 125 EUR
Landkaart Blaue, 1599 - 1638 1027
Landkaart Blaue, 1599 - 1638
Startprijs 150 EUR
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht 1060
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht
Startprijs 150 EUR
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw 1090
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Startprijs 150 EUR
Joh. Braakensiek, Soldaat gooit hond uit de keuken 1101
Joh. Braakensiek, Soldaat gooit hond uit de keuken
Startprijs 150 EUR
Corneille, Charlie Parker 1109
Corneille, Charlie Parker
Startprijs 150 EUR
Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij 1122
Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij
Startprijs 150 EUR
W. Bos, Hollandse platbodems op de Zuiderzee 1157
W. Bos, Hollandse platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 150 EUR
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord 1189
H.J. Bürgers, Wandelaar bij informatiebord
Startprijs 150 EUR
Atelier W. Maris, Landschap studie 1190
Atelier W. Maris, Landschap studie
Startprijs 150 EUR
2x John v/d Heuvel, Magische realistische voorstelling 1193
2x John v/d Heuvel, Magische realistische voorstelling
Startprijs 150 EUR
P.A. Jongsma, Handwerkende man 1249
P.A. Jongsma, Handwerkende man
Startprijs 150 EUR
H. Roosink, Landschap met eenden familie 1273
H. Roosink, Landschap met eenden familie
Startprijs 160 EUR
Henk Roosink, Landschap met kippen 1278
Henk Roosink, Landschap met kippen
Startprijs 160 EUR
B. Notenboom, Twee kittens 1316
B. Notenboom, Twee kittens
Startprijs 160 EUR
J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht 1317
J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht
Startprijs 160 EUR
Rafaël de Buck, Damesportret 1347
Rafaël de Buck, Damesportret
Startprijs 170 EUR
2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen 1141
2x J.H. Kaemmerer, Boeren taferelen
Startprijs 180 EUR
4x Antieke gravures 1244
4x Antieke gravures
Startprijs 180 EUR
2x Antieke gravures 1245
2x Antieke gravures
Startprijs 180 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1320
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR
E. Toliusis, Tropisch palmenstrand 1334
E. Toliusis, Tropisch palmenstrand
Startprijs 180 EUR
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier 1070
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier
Startprijs 190 EUR
Otto Coenders, Kruik met bloemen 1171
Otto Coenders, Kruik met bloemen
Startprijs 190 EUR
A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee 1024
A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee
Startprijs 200 EUR
T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje 1040
T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht 1087
Ongesigneerd, Hollands romantisch stadsgezicht
Startprijs 200 EUR