Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan van Rijn, Rotterdamse haven 1144
Jan van Rijn, Rotterdamse haven

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Landarbeiders aan het oogsten 1163
Evert Rabbers, Landarbeiders aan het oogsten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Walasse Ting, Halfnaakte dame met kousen 1209
Walasse Ting, Halfnaakte dame met kousen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai 1234
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Meisjesportret 1156
Ongesigneerd, Meisjesportret

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Boerderij met werkende boer + boerderij met boerin 1158
2x Ongesigneerd, Boerderij met werkende boer + boerderij met boerin

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1196
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Th. de Bock, Huis in de duinen 1161
Th. de Bock, Huis in de duinen

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
A. Wessels, Schaapskooi 1031
A. Wessels, Schaapskooi

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
J.E. Bäumer, Boerderij in zonnig landschap 1057
J.E. Bäumer, Boerderij in zonnig landschap

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Bij de brug 1065
Ton Schulten, Bij de brug

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen 1160
Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
E. Meijer, Romantisch landschap 1268
E. Meijer, Romantisch landschap

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hendrik Schaap, Stadskanaal met figuur in boot 1271
Hendrik Schaap, Stadskanaal met figuur in boot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Fedde de Jong, Abstracte compositie 1030
Fedde de Jong, Abstracte compositie

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret 1206
Ongesigneerd, Portret

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Keith Haring, Muis met bril 1130
Keith Haring, Muis met bril

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Joop Kroppf, Hollands havengezicht 1035
Joop Kroppf, Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
James Hardy, Wild tafereel 1036
James Hardy, Wild tafereel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Hollandse bloembolvelden 1041
J. Ouwersloot, Hollandse bloembolvelden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Hollands duingezicht 1044
J. Ouwersloot, Hollands duingezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollands havengezicht 1083
Onduid. gesig., Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld 1105
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Poldergezicht met plaggenhut en boer 1119
A.J. Zwart, Poldergezicht met plaggenhut en boer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G.H. Göbell, Landschap met boerderij 1381
G.H. Göbell, Landschap met boerderij

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vissers bij het ontladen van de vangst 1091
Ongesigneerd, Vissers bij het ontladen van de vangst

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
B. Brugman, Dorpskerk 1192
B. Brugman, Dorpskerk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
M. de Jong, Rotterdamse haven met vrachtschepen 1052
M. de Jong, Rotterdamse haven met vrachtschepen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
H. Meester, Oude man met cello 1287
H. Meester, Oude man met cello

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
P.A. Bouter, Vee bij drenkplaats 1029
P.A. Bouter, Vee bij drenkplaats

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H. A. Jaarsma, Texelse botter op zee 1077
H. A. Jaarsma, Texelse botter op zee

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Thomas Heesakkers, Stilleven met fruit, porselein, glas. 1084
Thomas Heesakkers, Stilleven met fruit, porselein, glas.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. Verwey ?, Paardendrenkplaats 1127
A. Verwey ?, Paardendrenkplaats

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Egnar, Vos in besneeuwd landschap 1232
Egnar, Vos in besneeuwd landschap

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin 1251
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
John Bevort, Amsterdams stadsgezicht 1282
John Bevort, Amsterdams stadsgezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
E. Lermer, Kosmische Prägung 1292
E. Lermer, Kosmische Prägung

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten 1321
P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Israëls, Heren portret 1076
J. Israëls, Heren portret

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met brood en Roemer 1253
C. Cornelisz, Stilleven met brood en Roemer

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Reclame affiche Warner Bros 'Casablanca' 1276
Reclame affiche Warner Bros 'Casablanca'

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond 1286
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Simon v.d. Berg, Hoenderhof met kippen 1061
Simon v.d. Berg, Hoenderhof met kippen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met appels en schaal 1252
C. Cornelisz, Stilleven met appels en schaal

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Posthuma, Poldergezicht met vissers bij nacht 1346
Posthuma, Poldergezicht met vissers bij nacht

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
H.J. Bellaard, Molen in landschap 1260
H.J. Bellaard, Molen in landschap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in 18e eeuws interieur 1342
Ongesigneerd, Figuren in 18e eeuws interieur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1028
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

150 EUR