Twee 18e eeuwse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén gelijmd. Eén goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...
Grote wit porseleinen figurengroep. Met drie figuren, hond en sculptuur. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 29 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde borden met floraal decor. Knauf. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee grote Spaanse Fayence schotels met floraal/fruit decor. Mintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Staffordshire keramieken portre montre met figuren. 19e Eeuw. Restauratie aan neus. Afmeting: 32 x 23 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Verzameling Duitse porseleinen vaasjes + bellen. W.H. Goss. Afmeting: 4 x 6 cm. In goede staat.
Drie bisquit porseleinen éénhoorns. Door David Cornell. 90-er Jaren. Eén hoorn los erbij. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Selb Bavaria. Figuren met honden. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse Majolica aardewerken bustes. Boheems paar met viool. Gesigneerd R. Sturm. Circa 1900. Diverse chips. Afmeting: 40 - 42 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.