Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode 4172
18e Eeuwse Hollandse Louis Quinze commode
Startprijs 200 EUR
4-Laden commode, Louis Philippe 4226
4-Laden commode, Louis Philippe
Startprijs 200 EUR
Eiken commode, 1900 4229
Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Eiken Barok secretaire 4231
Eiken Barok secretaire
Startprijs 200 EUR
Louis Seize spiegel 4247
Louis Seize spiegel
Startprijs 200 EUR
Hollandse bonheur 4268
Hollandse bonheur
Startprijs 200 EUR
Grote houtgestoken piedestal 4092
Grote houtgestoken piedestal
Startprijs 225 EUR
Vitrine opzetkast 4012
Vitrine opzetkast
Startprijs 250 EUR
Eiken dekenkist 4045
Eiken dekenkist
Startprijs 250 EUR
Antieke Engelse hoekkast 4063
Antieke Engelse hoekkast
Startprijs 250 EUR
Engelse hoekkast 4064
Engelse hoekkast
Startprijs 250 EUR
Mahonie wandconsole tafel 4070
Mahonie wandconsole tafel
Startprijs 250 EUR
Armleunstoel/schaarvorm 1880 4074
Armleunstoel/schaarvorm 1880
Startprijs 250 EUR
Gebogen secretaire, 18e eeuw 4081
Gebogen secretaire, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Mahonie pronkkast 4129
Mahonie pronkkast
Startprijs 250 EUR
Hollandse penantkast, 1860 4199
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 250 EUR
4x Antieke Franse stoelen, 1870 4202
4x Antieke Franse stoelen, 1870
Startprijs 250 EUR
Hollandse porseleinvitrinekast 4203
Hollandse porseleinvitrinekast
Startprijs 250 EUR
Duitse vitrinekast, 1880 4217
Duitse vitrinekast, 1880
Startprijs 250 EUR
Empire commode 4221
Empire commode
Startprijs 250 EUR
2x Voltaires 4230
2x Voltaires
Startprijs 250 EUR
Servieskast met snijwerk 4021
Servieskast met snijwerk
Startprijs 300 EUR
Wandconsole 4030
Wandconsole
Startprijs 300 EUR
Secretaire in Barok-stijl 4055
Secretaire in Barok-stijl
Startprijs 300 EUR
Bretonse piedestal, 1870 4073
Bretonse piedestal, 1870
Startprijs 300 EUR
Eiken kist 4088
Eiken kist
Startprijs 300 EUR
Antieke eikenhouten kist, 1780 4089
Antieke eikenhouten kist, 1780
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Duitse wandspinde 4164
18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR
Eiken kabinet 4173
Eiken kabinet
Startprijs 300 EUR
Antieke Chinese tafelset 4233
Antieke Chinese tafelset
Startprijs 300 EUR
Mahonie vitrinekast 4266
Mahonie vitrinekast
Startprijs 300 EUR
Naaitafel 4224
Naaitafel
Startprijs 325 EUR
Pronk vertico met spiegelopzet 4007
Pronk vertico met spiegelopzet
Startprijs 350 EUR
18e Eeuwse spiegel 4243
18e Eeuwse spiegel
Startprijs 350 EUR
18e Eeuwse Luikse secretaire 4264
18e Eeuwse Luikse secretaire
Startprijs 350 EUR
Empire trumeau 4034
Empire trumeau
Startprijs 400 EUR
Antieke Engelse muziekkast, 1900 4053
Antieke Engelse muziekkast, 1900
Startprijs 400 EUR
2x Gründer armstoelen 4097
2x Gründer armstoelen
Startprijs 400 EUR
Prachtie Louis Philippe vertico, 1870 4103
Prachtie Louis Philippe vertico, 1870
Startprijs 400 EUR
Eiken buffetkast 4143
Eiken buffetkast
Startprijs 400 EUR
Antieke Louis Seize-stijl fauteuil, 1920 4179
Antieke Louis Seize-stijl fauteuil, 1920
Startprijs 400 EUR
Jugendstil buffet 4189
Jugendstil buffet
Startprijs 400 EUR
Mahonie bureau 4013
Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR
Franse vitrinekast 4018
Franse vitrinekast
Startprijs 500 EUR
18e Eeuws Louis Seize kabinet 4026
18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 500 EUR
Hollandse vitrinekast 4031
Hollandse vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Gelderse pastoorskast, 18e eeuw 4032
Gelderse pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Duitse commode, 1830 4050
Duitse commode, 1830
Startprijs 500 EUR