Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schildersezel (mahonie) 4182
Schildersezel (mahonie)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Houtgestoken Schwarzwalder spiegel, 1880 4187
Houtgestoken Schwarzwalder spiegel, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Halve maantafel 4051
Halve maantafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hollandse armleunstoel, 1900 4102
Hollandse armleunstoel, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Theekastje 4110
Theekastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke speeltafel 4126
Antieke speeltafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ovale salontafel 4132
Ovale salontafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Theekastje, 1910 4153
Theekastje, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Halve maan tafel 4131
Halve maan tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse Windsor stoel 4160
Engelse Windsor stoel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke houten partituur/muziekstandaard, 1900 4175
Antieke houten partituur/muziekstandaard, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke 4-laden commode, 1850 4211
Antieke 4-laden commode, 1850

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse penant kast 4111
Duitse penant kast

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken serveertafel 4148
Eiken serveertafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Louis Seize commode, 1780 4169
Louis Seize commode, 1780

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Voltaire met snijwerk 4170
Voltaire met snijwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Facet geslepen spiegel, H 110 x B 82 cm. 4178
Facet geslepen spiegel, H 110 x B 82 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oosterse kist 4128
Oosterse kist

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bureaustoel, 1920 4133
Antieke bureaustoel, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hollandse theetafel 4137
Hollandse theetafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wandtafel (zwart) 4151
Wandtafel (zwart)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Opklapbaar dienblad 4152
Opklapbaar dienblad

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken wijntafel 4177
Eiken wijntafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Vitrine kasten 4185
2x Vitrine kasten

Resultaat:

50 EUR