Twee antieke petroleumlampen. Geëlektrificeerd. Circa 1890. Eén maal Majolica, floraal. Eén maal historisme compositie metaal, één barst in lampenkap. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal keramiek, floraal. Eén maal Jugendstil, messing, geëlektrificeerd. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren wandlampen met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bronzen kroonluchter in Barok-stijl. Afmeting: 50 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schrijfkist met monogram, inktpotten en messing kalligrafie sjablonen. Afmeting: 13 x 33 x 22 cm. In goede staat.
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede sieradenkist met goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten, bandintarsia en parelmoer inleg. Krimpnaad deksel. Afmeting: 15 x 21 x 12,5 cm. In goede staat.
Interessant lot Indonesische batik stempels. Voor het bedrukken van stof/kleding. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke gepolychromeerde Maja Aztek ? maskers. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Metalen gepolychromeerde Az-tekenachtige sculptuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Set plated messing kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote metalen/chroom wandlamp. 70er Jaren-stijl met kunststof kap. Afmeting: 75 x 65 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote oude lederen dokterstas. 1930 - 1950. Afmeting: 66 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Verzameling bronzen spijkers met letters en getallen. Spoorwegen? Afmeting: 20 - 26 x 6 cm. In goede staat.
Portret dame achterglasbolglas, lithografie op glas met naam asti gesigneerd geheel in barok lijst omstreeks 1900. cond G 34x39 cm
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkist met slot + sleutel en twee karaffen. Eén stop past niet. Afmeting: 26 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Oud metalen meetapparaat in originele cassette. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 30 x 5 cm. In goede staat.
Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Oude tazza met bronzen voet en kristallen schaal. Meisje op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren. Goden. Circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen divers oud/antiek. Bestaande uit: 19e Eeuwse gietijzeren ovale lijst met adelaar. En een bronzen schenkkan in gotische stijl. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.