Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antiquarische boeken, Alle werken van Jacob Cats 2130
2x Antiquarische boeken, Alle werken van Jacob Cats

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot tinnen maatbekers (12x) 2131
Lot tinnen maatbekers (12x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke kistjes 2132
2x Antieke kistjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke gaslamp, 1900 2177
Antieke gaslamp, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse schrijfkist 2190
Engelse schrijfkist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ingelegd schrijfkistje 2191
Ingelegd schrijfkistje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tibetaanse sieradenkist 2194
Tibetaanse sieradenkist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Reclamebord Juno Sigaretten 2205
Reclamebord Juno Sigaretten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke Maja Aztek ? maskers 2210
5x Oude/antieke Maja Aztek ? maskers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke Maja Aztek ? maskers 2211
5x Oude/antieke Maja Aztek ? maskers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuwse vergulde veren schilderijlijst 2233
19e Eeuwse vergulde veren schilderijlijst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Tiffany-stijl lampen 2239
2x Tiffany-stijl lampen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse scheepvaartpassers 2248
2x 18e Eeuwse scheepvaartpassers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Lokvogels 2267
2x Lokvogels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek bordenrek, 1900 2286
Antiek bordenrek, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kristalglazen kroonluchter 2287
Kristalglazen kroonluchter

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek haardscherm, 1900 2120
Antiek haardscherm, 1900

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Italiaanse lampenvoet 2174
Italiaanse lampenvoet

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Antieke paraplustandaard 2101
Antieke paraplustandaard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke gietijzeren weegschaal 2104
Antieke gietijzeren weegschaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke wandborden, 1900 2107
2x Antieke wandborden, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schildpad dekseldoos 2126
Schildpad dekseldoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Koperen jardieniere, 1900 2140
Koperen jardieniere, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke turfkist 2150
Antieke turfkist

Resultaat:

50 EUR