Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Franse notenhouten Art Deco wandklok met Westminster kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt SDH Veritable Westminster. Afmeting: 58 x 46 x 17 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.