Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Darius Gunneweg, Bloemen met insekten 1315
Darius Gunneweg, Bloemen met insekten

Resultaat:

50 EUR

B. Notenboom, Twee kittens 1316
B. Notenboom, Twee kittens
Startprijs 160 EUR
J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht 1317
J.C. v.d. Heijden, Riviergezicht
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x) 1318
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)

Resultaat:

60 EUR

I.I. Hughes, Heer met lektuur 1319
I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 100 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1320
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR
Verkocht
P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten 1321
P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Juliantho, Indonische markt met figuren 1322
Juliantho, Indonische markt met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Robert Nunan, Baai met huis en palmen 1323
Robert Nunan, Baai met huis en palmen

Resultaat:

100 EUR

Herman Moerkerk, Dame met hoed 1324
Herman Moerkerk, Dame met hoed
Startprijs 80 EUR
Verkocht
H. Schallenberg, Vaas met bloemen 1325
H. Schallenberg, Vaas met bloemen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Poeder, Bonte vliegenvanger 1326
H. Poeder, Bonte vliegenvanger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Dorpsstraat Freiburg 1327
Onduid.gesign., Dorpsstraat Freiburg

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
H. Klein, Boeren interieur 1328
H. Klein, Boeren interieur

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren 1329
Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren

Resultaat:

60 EUR

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap 1330
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Gezicht op villa 1331
Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 40 EUR
Naar Andy Warhol, Flowers 1332
Naar Andy Warhol, Flowers
Startprijs 110 EUR
Naar Andy Warhol, Flowers 1333
Naar Andy Warhol, Flowers
Startprijs 120 EUR
E. Toliusis, Tropisch palmenstrand 1334
E. Toliusis, Tropisch palmenstrand
Startprijs 180 EUR
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland 1335
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Hidde Bouman, Geabstraheerd landschap 1336
Hidde Bouman, Geabstraheerd landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Bosgezicht met beek 1337
Onduidelijk gesigneerd, Bosgezicht met beek

Resultaat:

60 EUR

Schiemann, Landschap Lazorotte 1338
Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 40 EUR