45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

David J. Bles, Figuren studie 1097
David J. Bles, Figuren studie
Startprijs 450 EUR
P.P. Schiedges, Platbodem op zee 1098
P.P. Schiedges, Platbodem op zee
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee 1099
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee
Startprijs 80 EUR
Sapi Cap.? 2x  Verliefd ouder stel 1100
Sapi Cap.? 2x Verliefd ouder stel

425 EUR

3x Jan Hoowij, Divers 1101
3x Jan Hoowij, Divers
Startprijs 170 EUR
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop 1102
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Startprijs 100 EUR
Monogram A.G., Hollands wintergezicht 1103
Monogram A.G., Hollands wintergezicht

200 EUR

Monogram A.G., Hollands poldergezicht met boer 1104
Monogram A.G., Hollands poldergezicht met boer

200 EUR

10x Andy Warhol, Campbells Soup 1105
10x Andy Warhol, Campbells Soup

750 EUR

10x Andy Warhol, Campbells Soup 1105.

700 EUR

Batik doek, 120 x 85 1106
Batik doek, 120 x 85

275 EUR

W. Hambüchen, Botters op zee 1107
W. Hambüchen, Botters op zee

700 EUR

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1108
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

140 EUR

Onduid.gesign., Damesbuste 1109
Onduid.gesign., Damesbuste

100 EUR

Feike C. Nossen, Hollands landschap 1110
Feike C. Nossen, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Interieur met figuren, kind en schaap 1111
Ongesigneerd, Interieur met figuren, kind en schaap
Startprijs 150 EUR
G. Heymans, Duits paar met witte wijn 1112
G. Heymans, Duits paar met witte wijn

225 EUR

Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap 1113
Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap

275 EUR

G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk 1114
G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk
Startprijs 150 EUR
Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien 1115
Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien

500 EUR

F. Hoppe, Meisje met konijn 1116
F. Hoppe, Meisje met konijn
Startprijs 500 EUR
Atelier W. Martens, Achterhof boerderij 1117
Atelier W. Martens, Achterhof boerderij
Startprijs 450 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1118
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 225 EUR
W.B. IJzerdraat, Boereninterieur met oma en kind 1119
W.B. IJzerdraat, Boereninterieur met oma en kind

225 EUR