Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wandspiegel 4144
Wandspiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco spiegelkastje 4169
Art Deco spiegelkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eikenhouten kapstok, 1880 4200
Eikenhouten kapstok, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spiegel in Jugendstil-stijl 4201
Spiegel in Jugendstil-stijl

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Amelander ? vitrinekast 4097
Antieke Amelander ? vitrinekast

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
19e Eeuwse armleunstoel 4197
19e Eeuwse armleunstoel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tafel met antieke tegels 4228
Tafel met antieke tegels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Bijzettafels oosters gesneden. 4233
2 Bijzettafels oosters gesneden.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Neo Gotische meubels 4239
2x Neo Gotische meubels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse commode 4249
Franse commode

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ronde Louis Philippe tafel 4110
Ronde Louis Philippe tafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse armleunstoel 4149
Engelse armleunstoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Theetafel, 1890 4150
Theetafel, 1890

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ovale spiegel 4176
Ovale spiegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Goudkleurige Barok-stijl salontafel 4212
Goudkleurige Barok-stijl salontafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke toiletspiegel 4131
Antieke toiletspiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Louis Philippe tafel, 1870 4148
Louis Philippe tafel, 1870

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bijzettafel, Jugendstil 4179
Bijzettafel, Jugendstil

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke voltaire + voetenbank 4196
Antieke voltaire + voetenbank

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Salontafel 4202
Salontafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Engelse nachtkastjes 4210
2x Engelse nachtkastjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bijzettafel, 1880 4213
Antieke bijzettafel, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco bijzettafel 4117
Art Deco bijzettafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1900 4203
Antieke spiegel, 1900

Resultaat:

40 EUR