Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten muziekstandaard met dik fineer, dubbelzijdig met lyra. Circa 1820. Afmeting: 159 x 30 x 42 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Willem III Horrix stoelen met prachtig bloemen snijwerk in de kroon. Afmeting: 102 x 55 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten Neo Gotische boekenkast. Circa 1920. Afmeting: 135 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Notenhouten barok bovenstuk van een tabernakel secretaire met 2 deuren en achter de deuren 15 lades met origineel slot. omstreeks 1780 cond. goed, 117x119x48cm.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.
19e Eeuws mahoniehouten damesbureau met lade en groen schrijfleder. Afmeting: 75 x 54 x 88 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...
Eiken bijbelkastje in Gotische-stijl. Circa 1900. Massief front met diverse heiligen uitgewerkt. Afmeting: H 148 x B 95 x D 53 cm. In goede staat.
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten opklapbare theetafel met afneembaar dienblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 82 x 61 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve-maan tafel met jalouziedeurtjes. Afmeting: 75 x 70 x 33 cm. In goede staat.
Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
Franse Louis Quinze-stijl notenhouten commode met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 83 x 51 cm. In goede staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse Renaissance palissander kussenkast met ranken. Uitneembaar. Ongerestaureerd. Fineerschades, slot later. Afmeting: 208 x 190 x 73 cm. In redelijke staat.
Groen lederen Engelse bureaustoel op zwenkwielen. Eind 20e eeuw. Afmeting: 110 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten drie-delig schrijfbureau met lederen schrijfblad en origineel bronzen beslag. Eind 19e eeuw. Twee krimpnaden in blad. Afmeting: 76 x 80 x 137 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Afmeting: 73 x 77 x 55 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier bank met goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 86 x 220 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel met klepdeksel, drie lades en wolhouder. Circa 1820. Beslag later. Verder in goede staat. Afmeting: 83 x 42 x 33 cm. In goede staat.
Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe lessenaar met snijwerk en driespant poot. Afmeting: 107 x 36 x 54 cm. In goede staat.
Vier iepenhouten stoelen, waarvan één met armleuning. Houtgepind met lyra's in de rugleuning. Circa 1820. Afmeting: 88 x 50 x 49 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Louis Seize armleunstoel. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 94 x 60 x 62 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire plantenkastje met spiegeldeur en zinken plantenbak. Circa 1820. Afmeting: 80 x 54 x 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met twee lades. Afmeting: 155 x 58 x 42 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Duits, massief eiken tinbuffet. Circa 1800. Afmeting: 205 x 170 x 47 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten vijf-laden commode met messing ringbeslag. Afmeting: 103 x 98 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en volle zuilen. Origineel beslag. Afmeting: 164 x 113 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten halspiegel met console en mooi rankensnijwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1860. Afmeting: 259 x 89 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs vitrine-hoekkastje met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 128 x 53 x 33 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Mechelse halspiegel met leeuwenkoppen. Afmeting: H 201 x B 77 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel. Circa 1830. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 72 x 35 x 50 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten naaitafel met intarsia binnenleven. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 75 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. Im goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 160 x 105 x 48 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Engels schrijfbureau met negen lades en schrijfleder. Circa 1900. Afmeting: 150 x 77 x 79 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...
Spaanse-stijl historisme bijzettafel met smeedijzeren verbinding, met prachtig snijwerk en klauwpoten. Circa 1890. Afmeting: 69 x 90 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse wortelnoten toilettafel met spiegel en lades. Afmeting: 150 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten kabinet met vuurverguld bronzen beslag, klauwpoten en prachtig snijwerk in plint onder. Afmeting: 224 x 190 x 65 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse 19e eeuwse meubelen. Eén maal een mahoniehouten Davenport bureau met schrijfklep, lades en vakverdeling. En een draaibare mahoniehouten muzikantenstoel met messing beslagen lyra. ...
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Gelderse pastoorskast met mooie patina, schappen en lades. Deels uitneembaar. Afmeting: 180 x 167 x 70 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen schrijfbureau met origineel bronzen beslag, vijf lades, mooi nest met lades + kelder. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 126 x 115 x 30 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegel bonheur. Circa 1870 Louis Philippe met mooi snijwerk. Afmeting: 220 x 110 x 50 cm. Krimpnaad aan de zijkant. Verder in zeer goede staat.
Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Gerestaureerde grote 18e eeuwse notenhouten gestoken drie-persoons bank. Louis Quinze. Circa 1760. Met nieuwe velours stoffering. Afmeting: 103 x 210 x 85 cm. In zeer goede staat.
Grenen twee-deurs kast met afneembaar kopdeel. Circa 1824. Afmeting: H 242 x B 185 x D 52 cm. In goede staat.
Antiek beschilderde Duitse vier jaargetijden kist met Schnappslot, deels professioneel gerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 77 x 149 x 51 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands eikenhouten orgelgebogen Louis Quinze schrijfsecretaire met schuine hoeken. Afmeting: 108 x 110 x 56 cm. In goede staat.
Twee houten opklapbare picknick sets (of strandstoeltjes). Bestaande uit: 2x stoel + 2x tafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 60 x 60 cm. / 78 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Henri Deux dressoir met Louis Seize-stijl snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 100 x 123 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse design stoelen van chroom, kunststof en zwart leder. Gemerkt Baleri Italia. Afmeting: 86 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Vier design stoelen van Verner Panton S. Vintage. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 82 x 60 x 49 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 230 x 165 x 63 cm. De sloten van de lades missen. In zeer goede staat.
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102 x 109 x 56 cm.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekkast met twee jaloezie deurtjes, messing hekwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 83 x 83 x 58 cm. In goede staat.
Drie-delig Art Deco mahoniehouten schrijfbureau met lades, deuren en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 72 x 140 x 77 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast. Zeeuws. 17e Eeuw. Kop afneembaar. Mooie patina. Afmeting: 170 x 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans notenhouten niervormig ladenkastje met marmeren blad, bandintarsia, messing omranding en beslag. Afmeting: 78 x 62 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Empire tafel met rood-wit origineel marmeren blad en rondom vergulde bronzen versieringen. Circa 1800. Ongerestaureerd. Enkele delen brons missen. Afmeting: 80 x Ø 110 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede s...
18e Eeuwse Amelander beschilderde hoekkast. Originele polychromie. Afmeting: 94 x 52 x 45 cm. In goede staat.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse vruchtenhouten opzetkast met zwaar bronzen beslag en origineel slot. Rococo. Circa 1780. Floraal snijwerk. Prachtige patina. Afmeting: 132 x 130 x 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken Friese keeftkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.
Drents kabinet. Circa 1820. Geheel in originele staat. Afmeting: H 256 x B 160 x D 52 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten kabinet met prachtig verguld bronzen beslag. Rococo kroon, medaillons en guirlandes. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten boekenkast. 9-Delig. Circa 1870. Minimale fineerschade. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 240 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheimvak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten Barokvitrine opzetkast met mooi snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 232 x 170 x 52 cm. In goede staat.