Antieke handgeknoopte Perzische loper in de kleuren rood/bruin. Zijkanten kapot/gerafeld, in het middel sleets. Afmeting: 118 x 345 cm. In redelijke staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood van kleur. Aan rand lichte beschadigingen. Afmeting: 136 x 106 cm. In redelijk/goede staat.