Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees dekseldoosje (kokosnoot)
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese dekseldoos. Gemaakt van kokosnoot. 19e Eeuw. Gemerkt. Met karaktertekens en gelukstekening. Afmeting: 11,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Pendule, 1800
Startprijs 1.000 EUR

Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...

2x Delftse dekselvazen, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie florale decors. Eén dekseltop gelijmd, verder goed. Afmeting: H 36 x Ø 15 cm.

18e Eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 130 EUR

Lampetkan gemerkt Delfts kaststel. 18e Eeuw. Zonder deksels. Eén vaas gelijmd + randglazuur schades. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Klok onder stolp
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame gesigneerde Franse pendule. Berthet a Brest. 19e Eeuw. Met stiftengang, centrale secondenwijzer, maand en datum aanduiding. Boulle inleg basement + glazen stolp. Wijzerplaat beschadigd, verde...

Chinese gemberpot
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met paradijsvogel op rots decor. Afmeting: 15,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Twee delen Chinees porselein met blauw glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7 x 13 cm. + 10 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Willem Steelink, Herder met zijn schapen in landschap
Startprijs 400 EUR

Willem Steelink. 1856- 1928. Herder met zijn schapen in landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 45 cm. In goede staat.

Roser, Stadsgezicht aan rivier
Startprijs 1.700 EUR

Roser. Groot schilderij. 20e Eeuw. Stadsgezicht aan rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 136 x B 250 cm. In goede staat.

W. Howard, Hollands havengezicht
Resultaat: 850 EUR

W. Howard (William). 1879 - 1945. Hollands havengezicht met veel figuren. Circa 1880. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 127 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 350 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Natuurstenen schaakspel
Startprijs 35 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse vazen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Franse steengoed vazen. Sarreguemines. Met floraal decor. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 22 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep
Resultaat: 425 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Gietijzeren Chinees keteltje, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Chinees gietijzeren keteltje met koperen deksel en karper in water decor. Afmeting: 18 x 21 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met drie poten en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.

Diverse loks
Resultaat: 140 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Lot speelgoed (4x)
Resultaat: 50 EUR

Lot oud speelgoed (4x). Bestaande uit: negroïde celluloid schildpad popje, celluloid schildpad jongens popje, blikken mechanisch speelgoed (China), blikken mechanische clown, ongemerkt. Afmeting: 15 -...

Lot Matador speelgoed
Startprijs 150 EUR

Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.

Oud Hollands knikkerspel, 1930
Resultaat: 25 EUR

Oud Hollands knikkerspel. De Speeltuin. Circa 1930. Afmeting: 50 x 30 x 4 cm. In goede staat.

Nymphenburg beeld, Hinde
Startprijs 200 EUR

Duits Nymphenburg wit porseleinen hinde. Ontwerp A. Göhring. Circa 1930. Nr. 850/5. Afmeting: 16 x 22 x 12 cm. In zeer goede staat.

Antieke Majolica bloempot, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Jugendstil Majolica bloempot met floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Startprijs 1.800 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis. Restauraties. Afmeting: H 81 x B 103 cm. In redelijke staat.