2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U
Royal Malvern porselein, vaas met bloemen. Engeland 9xø9,5cm. Cond.: U
10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U
Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.
3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G
Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G
3 Porseleinen kopjes(4,5xø7cm) en 2 schoteltjes (ø13cm.) met peterseliemotief. Vermoedelijk Wallendorf 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Kristallen karaf begin 20e eeuw staand op voetje. Karaf is ruit en amandel geslepen 32xø11,5cm. Cond.: G
12 Glazen messenleggers (9cm.) en glazen aanbiedschaaltje (23x9cm.) ca 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Meissen dekseldoosje en vaasje. Dekseldoosje beschilderd met bloemen 9x7,5x5cm. Cond.: G. Vaasje beschilderd met bloemotief 14,5xø7cm. Cond.: G Beide midden 20e eeuw.
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot