Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen figuren. Vrouw aan het koren binden, tweede helft 20e eeuw. Meisje, circa 1900, ongesigneerd. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing Indische figuren. Hindoeïstische goden. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Vier maal miniatuur bronsjes. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke beeldjes. Eén maal compositie metaal, man met kruik, circa 1900. Eén maal Heilig figuur Montserat, 20e eeuw. Eén maal W. Frische, bronzen beeldje, engel. Duitsland 1975. Afmeting: 11...
Antiek compositie metalen figuur. Snip met libelle. Gesigneerd P. Comolera. Circa 1900. Afmeting: 23 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. David. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese/Tibetaanse bronzen boeddha's op lotusbloem. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Pinguïn + paard. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken Heilige figuren. Maria met kindje Jezus + buste Jezus. Circa 1890. Afmeting: 24 - 42 cm. In goede staat.
Twee antieke plated Art Nouveau damesbustes op albasten basement. 'Les Cerises'. Circa 1910. Compositie metalen figuren. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Quan Yin op Indische olifant. Afmeting: 16 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Dichter Milton. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. L.F. Moreau. Circa 1900. Meisje met schaap. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse brons gegoten heilige Josef. Basement mist. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee Javaanse Djati houten bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 - 31 cm. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.