Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse loks
Resultaat: 250 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

2x Schaakspellen
Resultaat: 250 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...

Franse jachtklok, 1880
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse marmeren Franse pendule met adelaar. Rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 46 x 25 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse messing glaspendule met groen onyx. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Franse porseleinen pendule
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Jacob Petit-stijl Franse porseleinen pendule. Twee-delig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 40 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten commode
Resultaat: 250 EUR

Antieke wortelnoten orgelgebogen twee-laden commode in Barok-stijl met bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 73 x 70 x 45 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Resultaat: 250 EUR

Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse schrijfsecretaire
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten schrijfsecretaire met mooie patina en origineel bronzen beslag. Afmeting: 104 x 92 x 45 cm. In goede staat.

Noten 1-deurs kast, 1880
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit één-deurs kast met volle zuilen, leeuwenkop en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 99 x 78 x 51 cm. In goede staat.

18e Eeuws Engels secretaire
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opzet en origineel messing beslag. Mooi binnenleven + geheimvakken. Afmeting: 207 x 94 x 60 cm. In goede staat.

Set boekensteuen Maribu
Resultaat: 250 EUR

Twee bronzen met marmer boekensteunen. 21e Eeuw. Met maraboe (familie van ooievaar). Afmeting: 24 x 10 x 15 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse wit marmeren engel
Resultaat: 250 EUR

Grote Italiaanse wit marmeren engel. Vleugel + vinger beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese kop & schotels
Resultaat: 250 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 3,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuwse Imari vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en hertenkoppen. Afmeting: 25 x ø 17 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerk. Eén maal melkglazuur met ribbels. Eén maal blauwe craquele glazuur. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Chinese pot met theeglazuur
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinese porseleinen pot met theeglazuur, goud en vleermuiskoppen. Bodemmerk. Afmeting: 10 x ø 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en collectie zegel. Afmeting: 29 x ø 13,5 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Imari borden
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot mechanisch speelgoed (11x)
Resultaat: 245 EUR

Groot lot mechanisch speelgoed. Functies niet getest. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.

Antieke 2-delige Engelse vitrinekast
Resultaat: 245 EUR

Antieke twee-delige Engelse mahoniehouten boeken-vitrinekast. Circa 1900. Afmeting: 185 x 104 x 30 cm. In goede staat.

L. Basset, Bloemenmark met figuren
Resultaat: 240 EUR

L. Basset. 1948 Frankrijk. Bloemenmarkt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x Taqua noten gesneden schaakspel
Resultaat: 240 EUR

Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Antieke wekkerklok, 1900
Resultaat: 240 EUR

Antieke wekkerklok. Circa 1900. Klokkendrager. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 30 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 245 x 170 cm.
Resultaat: 240 EUR

Groot oud Perzisch vloerkleed met floraal decor. In de kleuren: Oker, blauw en zwart. Afmeting: 245 x 170 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 360 x 250 cm.
Resultaat: 240 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed in pasteltinten. Floraal decor. Afmeting: 360 x 250 cm. In goede staat.

Oude Chinese Quan Yin
Resultaat: 240 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin met zegelmerken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Resultaat: 240 EUR

Vijf 19e eeuwse zeldzame Delftse Fayence borden met maand-voorstellingen. Eén bord grote chip. Eén bord kleine chip. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 240 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon wijncup
Resultaat: 240 EUR

Oude Chinese celadon wijncup met vogel en bloesemtakken. Afmeting: 9 x ø 11 cm. In goede staat.

Imari trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal en goud decor. Afmeting: 7,5 x 15 x ø 9 cm. In goede staat.

Zilveren servies op dienblad
Resultaat: 230 EUR

Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...

Antieke Duitse staande klok, 1920
Resultaat: 230 EUR

Antieke Duitse eikenhouten 3-gewichten staande klok met Westminster speelwerk op acht gongstaven. Circa 1920. Gesigneerd Hamas. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.

Antieke Barok commode
Resultaat: 230 EUR

Antieke orgelgebogen wortelnoten Barok commode met twee laden, gecontourneerd blad, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 67 x 83 x 43 cm. In goede staat.

Antiek schrijfbureau met stoel
Resultaat: 230 EUR

Antiek berkenhouten Louis Seize-stijl schrijfbureau met afsluitbare lades door klaplisenen. Circa 1900. Met stoel. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 78 x 114 x 60 cm. / 80 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Zilveren hengselschaal
Resultaat: 225 EUR

Prachtige zilveren hengselschaal, 835/000, rechthoekig model met gecontourneerde rand, op de hoeken voorzien van gravure met bloemen. Voorzien van een hengsel met graveerwerk. Geplaatst op 4 bolpoten....

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Twee lage zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met floraal graveerwerk.ø10x12cm. In goede staat

Gouden ring met robijn diamant en saffier
Resultaat: 225 EUR

Massieve geelgouden ring, 585/000, met diamant, saffier en robijn. Bandring met een briljant geslepen diamant, een carree saffier en een markies robijn geplaatst in de band. Breedte aan de bovenzijde...

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 225 EUR

Zilveren tabaksdoos, 800/000, rechthoekig bolmodel met bewerkte rand. met scharnierend deksel, barstje in en sluit niet helemaal goed. Frankrijk. 11x6,5x3cm. In redelijk goede staat

Zilveren doosje
Resultaat: 225 EUR

Zilveren dekseldoos, 835/000, rond model versierd met parelrand. MT.: A.Presburg & zoon, Haarlem jl.:G:1966. ø8x5cm. ca 142 gram. In goede staat

Gouden rijring
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met 7 ronde zetkasten voorzien van briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,21 ct, gezet door middel van een incrustatiezetting. Breedte 4,2 mm, ø60. ca ...

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvorm in het midden bezet met een markies vormig geslepen saffier met een rail met carre geslepen saffieren en een rand met singlec...

Zilveren kan
Resultaat: 225 EUR

Zilveren theekan, 934/000, versierd gravures van strijders en verfraaid met vergulding. Voorzien van een gekrulde greep met bloem en een tuit met graveerwerk. Geplaatst op vierdriehoekig gecontournee...

Gouden rijring met diamant
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat

Patrick Nagel, Dame met regenjas
Resultaat: 225 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.

A.J. van Dijk, Gezicht op Veere
Resultaat: 225 EUR

A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 225 EUR

Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in de bergen
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 24,5 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.

J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen
Resultaat: 225 EUR

Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

Barbizon? Landschap met schaapskudde en herderin
Resultaat: 225 EUR

Rest signatuur. Barbizon? 19e Eeuw. Landschap met schaapskudde en herderin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.

Art Nouveau kachel
Resultaat: 225 EUR

Antieke geëmailleerde ijzeren Art Nouveau kachel. Circa 1915. Afmeting: 100 x 90 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil gaslamp
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke drie-lichts messing Jugendstil gaslamp met originele rookglazen lampenkappen en contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 98 x ø 80 cm. In goede staat.

Oude Tiffany-stijl hanglamp
Resultaat: 225 EUR

Oude Tiffany-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x ø 34 cm. In goede staat.

2x Lange dames bontjassen
Resultaat: 225 EUR

Twee lange dames bontjassen. Bisamrat met leder. Maison Bonnetterie Hofleverancier. Afmeting: L 120 - 121 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Lutherse bijbel
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.

Gilde bord
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuws zeldzaam dubbelzijdig handbeschilderd Duits gilde bord. Die Allirten Zünpfte. Zünpften Schilt. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese figuren (13x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van dertien diverse oude Chinese figuren. Kunststof gegoten. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Grieks Minotaurus schaakspel
Resultaat: 225 EUR

Grieks Minotaurus schaakspel met bronzen schaakstukken en koperbeslagen schaakbord. 1973. Nr. 27. Gelimiteerd. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse romantische pendule met jager. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Engelse Art Deco stoel
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten Art Deco stoel met bruin leder. Zitting gestoffeerd. Circa 1920. Afmeting: 86 x 71 x 77 cm. In zeer goede staat.

1-Deurs teakhouten vitrine
Resultaat: 225 EUR

1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Louis Philippe vlinderbank
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten vlinderbank. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 103 x 154 x 54 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Torso
Resultaat: 225 EUR

Moderne bronzen torso. Vrouwelijk naakt op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 14,5 x 21,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 225 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen dubbele boeddha figuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen sculptuur. Naakte vrouw en man. M. Olive. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

3x Capucijn kop+schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner, met binnenin koekoek uit het huis decor. Afmeting: 5,5 x 13,5 cm ø. In goede staat.

6x Oud/antiek Chinees jade
Resultaat: 225 EUR

Zes maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kopjes
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie 18e eeuwse vazen met landschap decor, kapot. Eén 19e eeuwse gemberpot met bloesemtakken decor, chips deksel. Afmeting: 14 - 17 cm. In matig/redelijke staat.

3x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 225 EUR

Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...

Grote Majolica huzaar
Resultaat: 225 EUR

Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Gouden ring met rode steen
Resultaat: 220 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde robijn, 7x19mm. band voorzien van een gravure. ca 6,2 gram. ø 54. In goede staat

Zilveren kelk
Resultaat: 220 EUR

Grote zilveren kelk, 925/000, op ronde voet met parelrand. MT.: C.H.Stuart, London, jl.:T:1894. ø14x31cm. ca 568 gram. Iets gedeukt, in goede staat

L.W. van Soest, Steenbruggetje in de winter
Resultaat: 220 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Steenbruggetje in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas
Resultaat: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

P.A. Bouter, Coming sheep
Resultaat: 220 EUR

P.A. Bouter. 1887 - 1968. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke etagère van gietijzer
Resultaat: 220 EUR

Antieke historisme gietijzeren etagère. Circa 1880. Gemerkt. Afmeting: 52 x 61 x 23 cm. In zeer goede staat!

Palissander Empire tafel
Resultaat: 220 EUR

Hollandse palissanderhouten Empire tafel met kolompoot en klauwpoten. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x ø 130 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel (mahonie)
Resultaat: 220 EUR

Mooie Engelse Gateleg klaptafel van massief mahoniehout. Poten op rolwieltjes. Afmeting: 73 x 90 x 30/105 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse dekenkist
Resultaat: 220 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse dekenkist met origineel slot. Beslag en slede poten vervangen. Afmeting: 75 x 75 x 148 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Barok secretaire
Resultaat: 220 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met gebogen front. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 104 x 107 x 60 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld, Vrouw bij put
Resultaat: 220 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen beeld. Jeune Fille aux puits par Henry Plé. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Queng Lung schenkan
Resultaat: 220 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met kustplaats decor en gevlochten handvat. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Grote 19e eeuwse Familie Rose schotel
Resultaat: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met kostbaarheden decor. Afmeting: ø 34,8 cm. In goede staat.

Chinese theebus, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...

Lot met diverse gouden sieraden
Resultaat: 210 EUR

Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat

Antieke Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 210 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Religieus. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 40 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Empire secretaire, 1820
Resultaat: 210 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten Empire secretaire met volle zuilen en klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 150 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren roomkom met deksel
Resultaat: 200 EUR

Friese zilveren roomkom met deksel, 833/000, ronde kom met gedreven florale bewerking en leeuwmacrons, geplaatst op een ronde voet, voorzien van restauratie, met parelbewerking. Met een bijbehorend de...

Zilveren dienblad
Resultaat: 200 EUR

Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat

Must de Cartier, Aansteker en pen
Resultaat: 200 EUR

Set met een vulpen en aansteker, Must de Cartier, Trinity Lacquer, goldplated. 7x2,5cm en 17 cm. Deukje in de pen verder in goede staat