A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse kleine ijzeren gepolychromeerde geldkist met hengsels voor dubbel slot. Geen slot. Afmeting: 35 x 45 x 30 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
Prachtig witgouden horloge, 585/000, met diamanten. Tusal dameshorloge met een ronde kast, ø 24mm, met een lunette bezet met 28 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.84 ct, bezet aan een gematteerd...
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees bronzen scheepskanon met bewerking. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met vaas-kroon en guirlandes. Origineel bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1780. Afmeting: 270 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Imari sierschotel met roofvogel en gouden florale decors. Afmeting: 11 - ø 52 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren doosje gevuld met miniatuur aquarellen. Ovaal zilveren doosje met 2 voorstellingen en gravure: ziehet aus und gehet hin mit frieden, act 16 v 36, en de andere zijde: Der konige Bruf...
Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...
Imposant zilveren tafelstuk, 925/000, een wagen in de vorm van een hoorn des overvloed versierd met floraal decor met cartouchen, voorzien van een rand met opliggende guirlandes. Geplaatst op twee wie...
Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zweedse Louis Seize pendule. Houtgestoken met vergulding. Lederlund Köningl. Hof. Uhrmacherei Stockholm. Circa 1780. Origineel uurwerk, van onderen afgevlakt, met touwtjesslinger, halfuur-s...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 3,8 ct, en aan weerskanten een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,22 ct. in witgouden zetk...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotjes in landschappen. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 16 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gedempte Maaskant Schiedam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...
19e Eeuws bankstel met twee zetels. Geeboniseerd met goudverf en klauwpoten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 104 x 215 x 82 cm. / 110 x 85 x 70 cm. In goede staat.