Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse historisme houtkachel met kariatiden en guirlandes et cetera. Circa 1880. Niet compleet, deurtje voor mist, zit nu lade in. Afmeting: 116 x 40 x 52 cm. In redelijke staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.