Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kersenhouten commode, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

19e Eeuwse kersenhouten Biedermeier-stijl commode. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 122 x 63 cm. In goede staat.

Engels kabinet
Startprijs 800 EUR

Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.

Schrijfkabinet, 1950
Startprijs 800 EUR

Hollands eikenhouten schrijfkabinet met glas-opzet voor boeken. Circa 1950. Met messing beslag. Afmeting: 240 x 130 x 70 cm. In zeer goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 800 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Louis Quinze kabinet
Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws kabinet met beslag
Startprijs 1.100 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startprijs 1.100 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.

18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met prachtig groot verguld beslag, guirlandes en klauwpoten. Afmeting: 235 x 185 x 68 cm. In goede staat.

Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.250 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.

Barok vitrine met intarsia
Startprijs 1.500 EUR

Hollandse Barok vitrine-opzetkast. Wortelnoten met florale intarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 224 x 200 x 52 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse kuifkast
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken kuifkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.

Eiken piedestal
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 86 x ø 23 cm. In goede staat.

Oude facet geslepen spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude goudkleurige facet geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x B 51 cm. In goede staat.

Hangvitrinekast
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Barok-stijl hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 65 x 26 cm. In goede staat.

Mahonie garenspoel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.

19e Eeuwse turfkist
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl turfkist. Afmeting: 60 x 58 x 38 cm. In goede staat.

3x Kleine tafeltjes
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Engelse butlertray
Resultaat: 40 EUR

Engelse mahoniehouten 30er jaren butlertray. Opklapbaar. Afmeting: 95 x ø 21 cm. In goede staat.

Italiaanse commode met intarsia
Resultaat: 40 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.

Eiken Gründerzeit armleunstoel, 1880
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Duitse eikenhouten Gründerzeit armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 124 x 66 x 58 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit penantkast, 1880
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.

Antieke Engelse spiegel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 72 x B 94 cm. In goede staat.

Spiegel met adelaar, 84 x 46 cm
Resultaat: 50 EUR

Mahonie spiegel met adelaar. Midden 20e eeuw. Met geschulpte wandplaat en goudkleurige adelaar versierd. Afmeting: H 84 x B 46 cm. In goede staat.