Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Resultaat: 750 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

Hoekvitrine+kapstok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.

6x 19e Eeuwse Biedermeier stoelen
Resultaat: 150 EUR

Zes 19e eeuwse notenhouten Biedermeier stoelen met rozen decor snijwerk. Afmeting: 94 x 43 x 43 cm. In goede staat.

2x Mahonie piedestals
Resultaat: 165 EUR

Twee grote mahoniehouten piedestals in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 121 x 37 x 35 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 200 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Startprijs 200 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

1-Deurs teakhouten vitrine
Resultaat: 150 EUR

1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.

1-Deurs teakhouten vitrine
Resultaat: 225 EUR

1-Deurs teakhouten vitrine kast met snijwerk en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 133 x 68 x 67 cm. In goede staat.

2 Bijzettafels oosters gesneden.
Startprijs 150 EUR

Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Oosterse piedestal
Resultaat: 100 EUR

Oosterse houtgestoken piedestal met olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafel met lade
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse antieke Franse kersenhouten tafel met lade. Houtgepind. Mooie patina. Afmeting: 50 x 73 x 96 cm. In goede staat.

Bruin lederen fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil speeltafel, 1915
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil speeltafel met schaakbord ingelegd en kaarttafel (opgeklapt). Circa 1915. Afmeting: 76 x 84 x 64 cm. In goede staat.

Louis Seize damesbureau
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Seize damesbureau met bandintarsia. Afmeting: 76 x 90 x 47 cm. In goede staat.

Schommelstoel (iepenhout)
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse iepenhouten schommelstoel. Afmeting: 90 x 70 x 50 cm. In goede staat.

Noten 1-deurs kast, 1880
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit één-deurs kast met volle zuilen, leeuwenkop en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 99 x 78 x 51 cm. In goede staat.

Hollandse vitrine-opzetkast
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast met klauwpoten en bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 175 x 40 cm. In zeer goede staat.

Theetafel met lade
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.

19e Eeuwse spiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1820
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde spiegel. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 85 x B 106 cm. In goede staat.

18e Eeuws Engels secretaire
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opzet en origineel messing beslag. Mooi binnenleven + geheimvakken. Afmeting: 207 x 94 x 60 cm. In goede staat.

Franse eettafel
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse vruchtenhouten eettafel met twee lades. Houtgepind. Afmeting: 80 x 73 x 144 cm. In goede staat.

19e Eeuws wortelnoten schrijfbureau
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws wortelnoten Barok schrijfbureau met bronzen beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Krimpnaden zijkanten. Afmeting: 104 x 60 x 125 cm. In redelijke staat.

Massief eiken salontafel
Resultaat: 90 EUR

Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.