Eikenhouten Louis Seize grenskast met zwarte bolpoten en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 205 x 180 x 55 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Engels mahoniehouten dubbelzijdig bureau (architectenbureau/partnerdesk) met tien lades, opbergruimte en schuine klep. Circa 1870. Afmeting: 88 x 180 x 81 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Rococo kabinet met mooi bronzen beslag en vijf lades. Circa 1780. Kleine beschadiging. Afmeting: 245 x 165 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Zware Duitse eikenhouten gestoken vitrinekast met facet geslepen glas. Italiaanse stijl. Circa 1930. Lichte beschadigingen. Linker zijkant mist glas. Afmeting: 223 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Drents kabinet van eikenhout. Circa 1820. Met messing ringbeslag. Geheel staand op taps toelopende poten. Kop van het kabinet is voorzien van mooi snijwerk. Afmeting: 244 x 162 x 52 cm. In goed...
Mahoniehouten Empire trommelkastje met marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 72 x ø 40 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten bonheur met grote zwarte tollen. Gebogen zijkanten. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 202 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Barok beschilderde religieuze Amelander tafelblad. Gecontourneerd. Enkele restauraties. Afmeting: 110 x 84 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten cilinderbureau met messing beslag. Afmeting: 125 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde 19e eeuwse eikenhouten Engelse wijnkoelbox met bovenop fruit decor. Kettlesolds. Eén beschadiging zijgrip. Afmeting: 57 x 65 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.
Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...
19e Eeuwse Hollandse Barok miniatuur porseleinkast met gebogen lades en klauwpoten. Afmeting: 107 x 70 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde kinderwieg met fraaie beschildering van ooievaar en kind, floraal + tekst. Afmeting: 62 x 80 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met geeboniseerd snijwerk. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten vertico met volle zuilen en mooie gestoken panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 134 x 103 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese kast met lakwerk deurpanelen. Vier-deurs. Verguld. Circa 1900. Afmeting: 170 x 48 x 124 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.