Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee drakenvazen, circa 1900, één haarlijn. Twee kommen, circa 1900. Eén schotel met pagode, 18e eeuw. Eén bord. Eén vaasje Kanton, randschade. ...
Zes antieke porseleinen borden met Chinese Lange Lijs decors. Circa 1900. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen borden met wapen en floraal decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met blauw decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Tien maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vierkant bakje met bruine craquele glazuur. Zes soeplepels. Grote klapmuts, 18e eeuw. Blauw-wit bordje, gelijmd. Melk + bloed bord, circa 1800, g...
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal en goud decor. Afmeting: 7,5 x 15 x ø 9 cm. In goede staat.
Zeven maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Allemaal met haarlijn en/of chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met vaas en florale decor + swastika's. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese diepe schotel met zes-tekens en rood glazuur. Afmeting: 4,5 x ø 18,6 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met spelende Chinese kinderen decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese terracotta kommen met geëtste bodemmerken en kokosnoot-achtige glazuur. Afmeting: 7 - 12 cm ø / 6,5 - 12 cm ø. In goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen cache bloempot met pagode in landschap decor + zegelmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x ø 41 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kommen met figuren en florale decor. Afmeting: 7 x 15,2 cm l. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese glazen lachende boeddha met daarin haren verwerkt. Afmeting: 10,5 x 10,2 x 6 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zweeds Röhrstrand keramieken servies. Bestaande uit: 14x kop en schotels, 10x ontbijtborden, 6x eierdoppen, 3x schaaltjes, 1x botervloot. Afmeting: 4 - 24 cm. In goede staat.
Groot Duits Villeroy en Boch Mettlach servies. Decor Burgenland. 20e Eeuw. Bestaande uit: 20x kop en schotels, 6x eierdoppen, 3x dekselterrine, koffiepot, theepot, melk/suiker set, 5x schalen, 2x sauc...
Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Doos met groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes. Afmeting: 55 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen penselenpotten/rolvazen met landschap en florale decor. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse historisme bierkruik met kabouter decor en spreuk. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Republiek-stijl. Met figuren decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in rotsachtig landschap decor. Gelijmd. Afmeting: 21 cm. In matige staat.
Drie maal Chinees celadon porselein. Haan, pot, ganesha. 20e Eeuw. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...
Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein met diverse glazuren. Geen bodemmerken. Eén oor gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Twee maal oud porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, floraal. Dekselpot met diverse voorwerpen. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese spekstenen gesneden figuren. Foo-honden. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met florale en goud decor. Circa 1880. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal met onderschaal. Stukje ingelijmd. Circa 1900. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel + bodemmerk. Geisha decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.
Drie maal oud Perzisch keramiek. Geglazuurd. Floraal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porselein. Gelithografeerd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vier porseleinen kommen met floraal decor, eierschaal, bodemmerk. Eén opengewerkte vaas met landschap decor. Afmetin...
Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Blindmerk bodem. Afmeting: 39 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met pioenrozen en tekst + bodemmerk. Republiek. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 28,5 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee maal Hongaars porselein Hollohaza. Ibissen en olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: Kom, circa 1920, chip. Grote schotel, circa 1930, goed. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/kraanvogel decor. Enkele chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen ossenbloed vaas. Gerestaureerd. Afmeting: 19 cm. In matige toestand.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...
Twee maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal powder blue vaas, floraal + bodemmerk. Eén maal celadon vaas. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Acht maal diverse keramieken handbeschilderde grote sierschotels. Gesigneerd. Onder andere terracotta. 20e Eeuw. Europa. Afmeting: Ø 31 - 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Drie maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese zes-kantige bloempotten met zetschalen. Eén spaarpot uit Pols Potten. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Antiek klein Perzisch kruikje met floraal decor. Chip glazuur. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal bolvaasje met grijs matte glazuur en zes-tekens bodemmerk. Eén maal Chinese kom met tuin decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 10,5 cm ø / 5 x 10 cm ø....
Fijn beschilderde oude Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in landschap decor met Yin Yang teken en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, paradijsvogel en olifantenkoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Satsuma porselein. Twee vazen met goud/figuren decor. Eén kom met goud/figuren decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rosenthal Versace sierschotel + Hongaarse ballonvaart sierschotel + Hongaarse Palinka likeurfles. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...
Oude Chinese handbeschilderde glazen vaas met figuren in landschap decor met vleermuis reliëf. Afmeting: 18 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Acht maal Maria figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal aardewerk, Goebel gemerkt. Verder metaal, terracotta en kunststof. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse porseleinen schotel met Meissen teken. Chinoisserie decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude Hollandse keramieken papbordjes met 17e eeuwse figuur voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen en een schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.