Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 225 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee drakenvazen, circa 1900, één haarlijn. Twee kommen, circa 1900. Eén schotel met pagode, 18e eeuw. Eén bord. Eén vaasje Kanton, randschade. ...

6x Antieke borden, Lange Lijs
Resultaat: 140 EUR

Zes antieke porseleinen borden met Chinese Lange Lijs decors. Circa 1900. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Resultaat: 85 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden met wapen en floraal decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

2x Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

2x Imari kastkommen
Startprijs 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

2x Chinese boeddha's
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met blauw decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Tien maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vierkant bakje met bruine craquele glazuur. Zes soeplepels. Grote klapmuts, 18e eeuw. Blauw-wit bordje, gelijmd. Melk + bloed bord, circa 1800, g...

5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal en goud decor. Afmeting: 7,5 x 15 x ø 9 cm. In goede staat.

7x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zeven maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Allemaal met haarlijn en/of chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese pattipan
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met vaas en florale decor + swastika's. Afmeting: ø 40,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese rood glazuur schotel
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinese diepe schotel met zes-tekens en rood glazuur. Afmeting: 4,5 x ø 18,6 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese kommen
Resultaat: 325 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met spelende Chinese kinderen decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese kommen
Startprijs 200 EUR

Twee oude Chinese terracotta kommen met geëtste bodemmerken en kokosnoot-achtige glazuur. Afmeting: 7 - 12 cm ø / 6,5 - 12 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Yixing theepotten
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen cache bloempot met pagode in landschap decor + zegelmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x ø 41 cm. In goede staat.

2x Kantonese kommen, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kommen met figuren en florale decor. Afmeting: 7 x 15,2 cm l. In goede staat.

Antieke Chinese schaal, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.

Chinese Kang XI gemerkte sierschotel
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese glazen boeddha
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke Chinese glazen lachende boeddha met daarin haren verwerkt. Afmeting: 10,5 x 10,2 x 6 cm. In goede staat.

4x Oude porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.

Antiek bisquit heilig hart beeld
Resultaat: 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Zweeds Röhrstrand servies
Resultaat: 160 EUR

Zweeds Röhrstrand keramieken servies. Bestaande uit: 14x kop en schotels, 10x ontbijtborden, 6x eierdoppen, 3x schaaltjes, 1x botervloot. Afmeting: 4 - 24 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch servies
Resultaat: 225 EUR

Groot Duits Villeroy en Boch Mettlach servies. Decor Burgenland. 20e Eeuw. Bestaande uit: 20x kop en schotels, 6x eierdoppen, 3x dekselterrine, koffiepot, theepot, melk/suiker set, 5x schalen, 2x sauc...

3x Ingelijst Chinees porselein
Startprijs 75 EUR

Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Groot lot Chinese bloempotjes
Resultaat: 40 EUR

Doos met groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes. Afmeting: 55 x 40 x 45 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese penselen potten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen penselenpotten/rolvazen met landschap en florale decor. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinese kommetjes, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose theepot
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.

Antieke bierkruik met kabouters, 1880
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Duitse historisme bierkruik met kabouter decor en spreuk. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Republiek-stijl. Met figuren decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in rotsachtig landschap decor. Gelijmd. Afmeting: 21 cm. In matige staat.

3x Chinees celadon porselein
Startprijs 70 EUR

Drie maal Chinees celadon porselein. Haan, pot, ganesha. 20e Eeuw. In goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Startprijs 70 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...

Breetvelt plateelvaas, 1915
Startprijs 100 EUR

Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.

Oude Mobach Utrecht kan
Startprijs 50 EUR

Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Drie maal oud Chinees porselein met diverse glazuren. Geen bodemmerken. Eén oor gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

2x Oud porselein
Startprijs 200 EUR

Twee maal oud porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, floraal. Dekselpot met diverse voorwerpen. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

4x Antieke spekstenen figuren
Resultaat: 25 EUR

Vier antieke Chinese spekstenen gesneden figuren. Foo-honden. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

2x Antiek Japan
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel, 1880
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met florale en goud decor. Circa 1880. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal met onderschaal. Stukje ingelijmd. Circa 1900. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Startprijs 40 EUR

Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen eenden
Startprijs 30 EUR

Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.

6x Oude/antieke Chinese borden
Startprijs 250 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel
Startprijs 40 EUR

Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel + bodemmerk. Geisha decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.

3x Oud Perzisch keramiek
Resultaat: 60 EUR

Drie maal oud Perzisch keramiek. Geglazuurd. Floraal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf maal Chinees porselein. Gelithografeerd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vier porseleinen kommen met floraal decor, eierschaal, bodemmerk. Eén opengewerkte vaas met landschap decor. Afmetin...

Art Deco reukverdrijver, 1930
Resultaat: 65 EUR

Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...

2x Porseleinen beelden
Startprijs 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Blindmerk bodem. Afmeting: 39 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenpot
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot met pioenrozen en tekst + bodemmerk. Republiek. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 28,5 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zillermahler beeld, Kat
Startprijs 35 EUR

Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Hongaars porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR

Twee maal Hongaars porselein Hollohaza. Ibissen en olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Familie Verte vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Familie Rose vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek Chinees/Kantonees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: Kom, circa 1920, chip. Grote schotel, circa 1930, goed. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese schotel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/kraanvogel decor. Enkele chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Chinese ossenbloed vaas op sokkel
Startprijs 70 EUR

Chinees porseleinen ossenbloed vaas. Gerestaureerd. Afmeting: 19 cm. In matige toestand.

Chinees kaststel
Resultaat: 285 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...

2x Chinese vazen op sokkels
Startprijs 80 EUR

Twee maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal powder blue vaas, floraal + bodemmerk. Eén maal celadon vaas. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Blanc de Chine vaas
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Biedermeier-stijl siervazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

8x Divers keramiek
Startprijs 175 EUR

Acht maal diverse keramieken handbeschilderde grote sierschotels. Gesigneerd. Onder andere terracotta. 20e Eeuw. Europa. Afmeting: Ø 31 - 42 cm. In goede staat.

Oude Chinese hocker in vorm van een uil
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

3x Oud porselein
Resultaat: 30 EUR

Drie maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese zes-kantige bloempotten met zetschalen. Eén spaarpot uit Pols Potten. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kruikje
Startprijs 50 EUR

Antiek klein Perzisch kruikje met floraal decor. Chip glazuur. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal bolvaasje met grijs matte glazuur en zes-tekens bodemmerk. Eén maal Chinese kom met tuin decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 10,5 cm ø / 5 x 10 cm ø....

Oude Chinese pijpvaas
Resultaat: 150 EUR

Fijn beschilderde oude Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in landschap decor met Yin Yang teken en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 80 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met draken, paradijsvogel en olifantenkoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

3x Antiek Japans Satsuma porselein
Startprijs 30 EUR

Drie maal antiek Japans Satsuma porselein. Twee vazen met goud/figuren decor. Eén kom met goud/figuren decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Grote porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR

Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

3x Porselein, 20e Eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rosenthal Versace sierschotel + Hongaarse ballonvaart sierschotel + Hongaarse Palinka likeurfles. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Oude Chinese schotel
Resultaat: 245 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.

Mosa servies (wit)
Startprijs 40 EUR

Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

2x Duits serviesgoed
Startprijs 40 EUR

Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...

Oude glazen vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese handbeschilderde glazen vaas met figuren in landschap decor met vleermuis reliëf. Afmeting: 18 x 7,5 cm ø. In goede staat.

3x Antieke Japanse kopjes
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.

8x Maria figuren
Startprijs 60 EUR

Acht maal Maria figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal aardewerk, Goebel gemerkt. Verder metaal, terracotta en kunststof. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

Oude Capodimonte piedestal
Startprijs 30 EUR

Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.

18e-19e Eeuwse porseleinen schotel
Startprijs 40 EUR

18e - 19e Eeuwse porseleinen schotel met Meissen teken. Chinoisserie decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.

3x Chinese spekstenen figuren
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Twee antieke kinderbordjes
Startprijs 70 EUR

Twee oude Hollandse keramieken papbordjes met 17e eeuwse figuur voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen en een schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Gerold figuur, Papegaai
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.